http://didshahr.ir/248359

07:55 :: 1401/04/06

سرپرست اداره کل بهزیستی استان اردبیل گفت: تعرفه آب، برق و گاز تمامی خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی در این استان رایگان می‌شود.

کنتور برق

سرپرست اداره کل بهزیستی استان اردبیل گفت: تعرفه آب، برق و گاز تمامی خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی در این استان رایگان می‌شود.حامد رضایی در جمع خبرنگاران با اشاره به راه‌اندازی سامانه ثبت درخواست رایگان قبوض آب و برق و گاز خانوارهای تحت پوشش بهزیستی استان افزود: این سامانه در راستای اجرای بند “ک” تبصره ۱۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ راه‌اندازی شده است.

وی اظهار کرد: تمامی خانوارهای تحت پوشش مستمری بگیر و غیرمستمری بگیر بهزیستی تا ۱۰ تیر ماه امسال فرصت دارند با مراجعه به سامانه پیشخوان بهزیستی کشور به آدرس sam.behzisti.net اطلاعات مربوط به انشعابات آب، برق و گاز خود را در این سامانه ثبت کنند.

سرپرست اداره کل بهزیستی استان اردبیل اظهار کرد: بر اساس برآوردهای اولیه ۳۶ هزار خانوار در استان اردبیل مشمول استفاده از طرح تعرفه رایگان انشعابات هستند که تا کنون نیمی از این خانوارها موفق به ثبت اطلاعات خود در سامانه sam.behzisti.net شده‌اند.

رضایی یادآورشد: خانواده‌های تحت پوشش می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به مراکز مثبت زندگی محل سکونت خود و یا ادارات بهزیستی شهرستان‌ها مراجعه و نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

وی افزود: تعرفه انشعابات آب، برق و گاز خانوارهایی رایگان خواهد شد که الگوی مصرف را رعایت و انشعابات آنها در سه پله مصرفی پایین قرار گرفته باشد.

مددجویان بهزیستی از پرداخت انشعابات معاف شدند

مددجویان بهزیستی از پرداخت انشعابات معاف شدند

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248359

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.