http://didshahr.ir/248312

06:39 :: 1401/04/05

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای تامین زیرساخت‌های لازم نسبت به توزیع کالابرگ در حال انجام است که این امر بهتر از توزیع یارانه نقدی است.

سیدکاظم موسوی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: زیرساخت‌های لازم توزیع کالابرگ در سطح کشور تامین می‌شود
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای تامین زیرساخت‌های لازم نسبت به توزیع کالابرگ در حال انجام است که این امر بهتر از توزیع یارانه نقدی است.

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی اظهار داشت: تلاش برای تامین زیرساخت‌های لازم نسبت به توزیع کالابرگ در حال انجام است که این امر بهتر از توزیع یارانه نقدی است.

وی بیان کرد: مردم همچنان از افزایش قیمت‌ها در سطوح مختلف نارضایتی دارند که امر معیشت مردم با این موضوع در تنگنا قرار گرفته و در این زمینه مجلس از مدیران اجرایی دستگاه‌های دولتی است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس اظهار کرد: معیشت مردم خط قرمز مجلس است و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم تا کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به ویژه نان و بنزین گرفتاری گرانی‌های اخیر شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در سطح عرضه در کنار افزایش تولید نان بهتر است سایر کالاهای اساسی مردم نیز با کاهش قیمت روبه‌رو شده تا مردم بتوانند نیاز اولیه را به شکل مطلوب تامین کنند.

موسوی افزود: رصد دقیق مجلس در شرایط اقتصادی کنونی جزو اولویت اساسی و مهم است که به دولت اجازه نمی‌دهیم تا اقلام مختلف را گران کرده و مردم را به سمت نارضایتی ببرد تا دولت در برابر مردم و مجلس پاسخگو بوده و دلایل گرانی‌های اخیر را به صورت شفاف اعلام کند.

وی تصریح کرد: نمایندگان مطالبه‌گر و انقلابی مجلس مدافعان مردم هستند و دفاع از حقوق آن‌ها جزو اولویت اساسی است تا بیشتر از این مردم در تنگنای معیشتی گرفتار آیند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها را شاهد هستیم و از دولت و تیم اقتصادی انتظار داریم راهکارهای اساسی و منطقی در این زمینه ارائه دهند.

سید کاظم موسوی:کالابرگ بهتر است یا توزیع یارانه نقدی؟

کالابرگ بهتر است یا توزیع یارانه نقدی؟

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248312

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *