http://didshahr.ir/248263

08:49 :: 1401/04/04

وی در مورد احداث و راه‌اندازی عابر پیاده مکانیزه در هفت نقطه شهر اردبیل گفت: در ۲ نقطه این پروژه در حال احداث است اما در پنج نقطه به دلیل مشکلات اجرای آن با تأخیر و تعلل روبه‌رو شده است.

میرمحمد سیدهاشمی

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: تعرفه دستگاه‌های شهربازی در اردبیل کمتر از شهرهای همجوار است و ما به نفع مردم تعرفه‌گذاری کردیم.

میرمحمد سید هاشمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: با انتشار آگهی مزایده برای متقاضیان جدید در شهر بازی شورابیل سعی شده تا هم به نفع شهرداری و هم مردم تصمیم‌گیری شده و نرخ‌ها تعیین و اعلام شود.

وی تصریح کرد: این نرخ‌ها نسبت به شهرهای همجوار بسیار پایین است و ما سعی کردیم تا از ظرفیت بخش خصوصی در فعالیت شهر بازی شورابیل و سایر بوستان‌ها نیز استفاده کنیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با گرامیداشت هفته قوه قضائیه یاد و خاطره شهید بهشتی را گرامی داشت و گفت: این هفته برای فعالان عرصه دادخواهی و عدالت‌گستری می‌تواند فرصتی مناسب برای پاسداشت ارزش‌ها و همچنین پی بردن به افکار و اندیشه‌های متعالی شهید بهشتی باشد.

سید هاشمی در مورد پایگاه سلامت احداث شده در پارک غنی‌زادگان گلمغان اردبیل و واگذاری پنج ساله آن به بخش خصوصی افزود: این کار با انتشار آگهی مزایده و تعیین اجاره بها به صورت سالانه با نظر کارشناسی دادگستری انجام خواهد شد که قیمت پایه برای هر سال ۱۶۰ میلیون تومان تعریف شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مدیریت این پروژه خارج از توان سازمان فرهنگی، ورزشی است، برای عملیاتی شدن این پروژه بهداشتی، درمانی ضروری است تا از توان بخش خصوصی و متخصصان در این حوزه استفاده شود.

سید هاشمی اضافه کرد: احداث این ساختمان جز پروژه‌های ماندگار و ارزشمند شهرداری در ارائه خدمات به ساکنان مناطق محروم است که در کنار آن می‌توان ارائه خدمات خاص را برای کارکنان و پرسنل شهرداری در این مجموعه در نظر گرفت.

وی بیان کرد: در رایزنی با برنده این آگهی مناقصه می‌توان از تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی در تعرفه‌های پایین‌تر از تعرفه‌های پزشکی برای کارکنان و کارگران استفاده کرده تا ساکنان این مناطق نیز بتوانند از خدمات ارائه شده بهره‌مند شوند.

سید هاشمی در مورد دستگاه‌های بازی بخش آبی شورابیل نیز ادامه داد: این دستگاه‌ها باید از ایمنی و استاندارد مناسب برخوردار باشند تا شهروندان در موقع بهره‌برداری دچار مشکلات و گرفتاری نشوند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل اعمال ماده ۱۰۱ را در تعیین سهم مالکان برای پروژه‌های تغییر کاربری یادآور شد و تصریح کرد: امیدواریم این ماده قانونی مصوب سال ۱۴۰۱ برای تمامی پروژه‌ها مورد توجه قرار گرفته و مد نظر باشد.

وی در مورد احداث و راه‌اندازی عابر پیاده مکانیزه در هفت نقطه شهر اردبیل گفت: در ۲ نقطه این پروژه در حال احداث است اما در پنج نقطه به دلیل مشکلات اجرای آن با تأخیر و تعلل روبه‌رو شده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل افزود: تلاش می‌کنیم تا با رفع این مشکلات هر چه سریعتر شاهد احداث و راه‌اندازی این پل‌های عابر پیاده باشیم.

محمد سید هاشمی:راه‌اندازی عابر پیاده مکانیزه در 7 نقطه شهر اردبیل

راه‌اندازی عابر پیاده مکانیزه در ۷ نقطه شهر اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248263

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *