http://didshahr.ir/248238

06:23 :: 1401/04/09

موشن گرافیک یک ابزار بسیار مناسب در زمینه بازاریابی و تبلیغات است.

اهمیت موشن گرافیک در بازاریابی و فروش

تبلیغات نقش مستقیمی در میزان فروش دارد . در واقع یک بودجه بسیار بزرگ میتواند با تبلیغات نادرست یا پیام نامناسب از بین برود . درحالی که تبلیغات خلاقانه بدون هزینه زیاد میتواند بسرعت در جامعه به اشتراک گذاری شده و هزینه های میلیاردی را برای شما صفر کند . پس صرفا داشتن تبلیغات بدون استراتژی نه تنها نمیتواند به شما کمکی کند بلکه میتواند ضد برند بوده و به فروش شما نیز لطمه بزند .

علت استفاده از موشن گرافیک در تبلیغات هزینه پایین و کیفیت بالاست . هزینه پایین در ساخت موشن گرافیک سبب میشود که شما امکان ارائه ایده های خلاقانه بیشتری داشته باشید. این یعنی اگر بودجه کافی برای تبلیغات ندارید موشن گرافیک گزینه بسیار مناسبی در تبلیغات محصول یا خدمات شماست.

از طرفی شما میتوانید بعلت قیمت پایینتر موشن گرافیک چندین سناریو برای تبلیغات خود بسازید و با استفاده از ابزارهای مارکتینگ اثر بخشی آن ها را تک به تک اندازه گیری کنید.

نکته دیگر قدرت داستان یا روایت گویی در موشن گرافیک است . در صورتی که چند ثانیه اول یک تبلیغ مخاطب را جذب نکند تبلیغ سوخته و هزینه ها نیز از بین رفته است. در موشن گرافیک به علت جذابیت بسیار بالا و مخاطب پذیری بیشتر شما میتوانید مخاطب را بسرعت جذب کرده و از این ثانیه ها بیشترین استفاده را کنید .

موشن گرافیک دارای سبک های جذابیست که به شما در نیل به این هدف کمک زیادی میکند . یکی از این سبک ها کات اوت است که بطور گسترده در انیمیشن های شبکه های اجتماعی وتبلیغات و انیمیشن های تلویزیونی استفاده میشود. سبک جذاب دیگر استاپ موشن است که اگرچه اصول آن ساخت بصورت رئال است اما در موشن گرافیک امکان ساخت آن بوسیله رایانه فراهم شده است . دقیقا مانند استاپ موشن رئال شما میتوانید همان شات ها را با استفاده از المان های دو بعدی بسازید . برای ساخت موشن گرافیک از یکی از نرم افزارهای معروف ادوب یعنی افترافکت استفاده میشود . این نرم افزار بعنوان ابزار اصلی ساخت موشن گرافیک در دنیا مطرح است . پس اگر میخواهید آموزش موشن گرافیک ببینید اولین قدم یادگیری افترافکت است . برای یادگیری این نرم افزار به وبسایت مهدی حسین پور سری بزنید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248238

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.