http://didshahr.ir/248160

08:08 :: 1401/04/02

وی کاهش جمعیت کیفری زندان‌های استان و کسب رتبه اول کشوری در شاخص‌های ارزیابی از سوی مرکز را کسب کرده است.

زندان

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در سال گذشته به ۴۱۰ هزار پرونده در شعبات دادسرا، شورای حل اختلاف، محاکم حقوقی و تجدید نظر این استان رسیدگی شد.

حجت‌الاسلام حسین کثیرلو در مراسم تجلیل از قضات و کارمندان نمونه تشکیلات قضایی استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش هفته قوه قضائیه را تبریک گفت و از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی قضات و کارمندان تشکیلات قضایی استان در خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان قدردانی کرد.

وی اقدام بر اساس سند تحول قضایی را از اولویت‌های مهم دستگاه قضایی استان ذکر کرد و افزود: تلاش برای روزآمدی و استفاده از تکنولوژی‌های نوین برای خدمات‌رسانی به مردم در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های تشکیلات قضایی استان است.

وی کاهش جمعیت کیفری زندان‌های استان و کسب رتبه اول کشوری در شاخص‌های ارزیابی از سوی مرکز را کسب کرده و نیز رتبه اول کشوری در استفاده از پابند الکترونیکی در اسفندماه گذشته و آزادی ۴۶۰ نفر از محکومان جرایم مالی و غیرعمد با مبلغ محکومیت ۴۵ میلیارد ریال توسط خیرین و ستاد دیه استان را از دیگر اقدامات تشکیلات قضایی استان دانست.

کثیرلو ادامه داد: روز آمدی دستگاه قضایی استان از طریق بکارگیری فناوری‌های نوین از جمله ابلاغ الکترونیکی اوراق قضایی، بروز کردن دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، افزایش برگزاری دادرسی‌های الکترونیکی و نیز آموزش نیروهای زیرمجموعه برای استفاده از خدمات الکترونیکی قضایی از مهم‌ترین رویکردهای دستگاه قضایی استان است که با جدیت دنبال می‌شود.

جمعیت کیفری زندان‌های اردبیل کاهش یافت

جمعیت کیفری زندان‌های اردبیل کاهش یافت

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248160

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.