http://didshahr.ir/248157

08:16 :: 1401/04/02

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: یک سرمایه‌گذار از کشور سوئیس اقدام به احداث یک بیمارستان مجهز در شهرستان مشگین‌شهر می‌کند.

محمود عباس زاده
محمود عباس‌زاده در جلسه‌ای که به همین منظور در فرمانداری مشگین‌شهر تشکیل شد ، افزود: این سرمایه‌گذار که اصالتا ایرانی می‌باشد متعهد شده است با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ هزار میلیارد ریال در مدت کوتاهی این مرکز درمانی را آماده کرده و در اختیار اهالی شهرستان و استان اردبیل قرار دهد.

وی ادامه داد: با توجه به نقشه‌های طراحی شده و تجهیزات در نظر گرفته شده این بیمارستان یک مرکز درمانی بین‌المللی خواهد بود وعلاوه بر پذیرش بیماران داخلی به بیماران کشورهای همسایه نیز ارائه خدمات خواهد کرد.

وی گفت: پیش‌بینی می‌شود راه‌اندازی این بیمارستان علاوه بر بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی منطقه نقش بسزایی در راستای توسعه صنعت توریسم درمانی و شکوفایی اقتصادی منطقه داشته باشد.

وی ادامه داد: محوطه و ساختمان راکد و بلاتکلیف دانشکده کشاورزی مشگین‌شهر برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده و اقدامات لازم جهت واگذاری این مکان آغاز شده است.

در این جلسه که با حضور مدیرکل امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری تشکیل شد ، نحوه واگذاری ساختمان و محوطه دانشکده در حال احداث کشاورزی مشگین‌شهر برای اجرای این پروژه بررسی شد

به گفته عباس‌زاده ، در صورت واگذاری این مکان بزودی شاهد آغاز عملیات اجرایی این مرکز بزرگ درمانی در شهرستان خواهیم بود.

بیمارستان

احداث بیمارستان بین المللی در مشگین شهر

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248157

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.