http://didshahr.ir/248096

05:57 :: 1401/04/01

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۳۳۹۷ نفر حادثه‌دیده در سه ماه اول امسال توسط عوامل این جمعیت خبرداد.

امداد و نجات هلال احمر

عزت‌الله ضربی  اظهار کرد: در این مدت ۲۹۴ نفر در حوادث جاده‌ای ، ۲۶۸ نفر در حوادث سیل و آبگرفتگی ، هزار و ۵۳۹ نفر در برف و کولاک ، هزار و ۲۶۰ نفر در برنامه‌های مناسبتی ، ۲۳ نفر در کوهستان، هفت نفر در خدمات حضوری ، چهار نفر در حوادث دریایی و ساحلی و ۲ نفر در حوادث شهری حادثه دیده بودند.

وی با بیان اینکه به ۱۲۶ فقره حادثه امدادرسانی شده است، ادامه داد: در این حوادث ۲۱۹ نفر مصدوم شدند که ۴۳ نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی استان انتقال داده شده و ۱۴ نفر هم به صورت سرپایی درمان شدند.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر استان با هزار و ۴۲۴ نفر روز نیروی عملیاتی در قالب ۳۶۹ تیم عملیاتی و با بکارگیری ۲۷۵ دستگاه روز خودرو عملیاتی برای امدادرسانی به این حوادث بسیج شدند.

استان اردبیل جزو ۱۰ استان کشور در زمینه فراوانی وقوع حوادث طبیعی به شمار می‌رود و هر از گاهی بروز حادثه‌هایی مانند زمین لرزه ، رانش زمین ، سیل ، خشکسالی ، صاعقه ، طوفان ، سرمازدگی ، برف سنگین ، سرما و یخبندان شدید خسارت و تلفاتی برجای می‌گذارد.

امدادرسانی به 3 هزار حادثه دیده در اردبیل

امدادرسانی به 3 هزار حادثه دیده در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248096

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *