http://didshahr.ir/247657

06:40 :: 1401/03/22

فرماندار اردبیل گفت: با هدف هدفمندی توزیع آرد بین نانوایان، راه اندازی کارتخوان جدید در یک هزار و ۱۸۰ واحد نانوایی اردبیل آغاز شد.

نان بربری

سید محمد اعتماد افزود: این طرح با هدف بهره‌مندی دهک‌های پایین جامعه از یارانه‌ها و پیشگیری از فروش آرد قاچاق و خارج از شبکه در اردبیل در حال اجرا است.

وی اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح جلوگیری از فروش آزاد آرد از سوی برخی نانوایی‌های متخلف و ارائه خدمات بهینه به مردم در جهت تامین نان مورد نیاز آنان است.

فرماندار اردبیل درباره شایعه گرانی قیمت نان در اردبیل افزود: گرانی قیمت نان شایعه است و شهروندان نباید به این شایعات توجه کنند.

اعتماد با بیان اینکه با هدف تامین نان مورد نیاز مردم ۱۲ نانوایی شبانه‌روزی در اردبیل فعال هستند، افزود: آرد مورد نیاز این نانوایی‌ها تامین شده تا در ارائه خدمات به مردم مشکلی بوجود نیاید.

وی اظهار کرد: پس از ابلاغ مصوبه دولت در خصوص سهمیه‌بندی آرد نظارت‌ها بر نانوایی‌های منطقه تشدید شد و در این نظارت‌ها برخی نانوایان تخلفاتی از جمله کم‌فروشی، فروش غیرمجاز و احتکار آرد داشتند که این موضوع با حضور دستگاه‌های نظارتی مربوطه بررسی و ضمن تشکیل پرونده و به مراجع قانونی معرفی شدند.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه تلاش براین است شهروندان به سهولت نان مورد نیاز خود را تهیه کنند، ادامه داد: دسترسی راحت مردم به نان و ارتقای کیفیت نان اولویت اساسی است.

وی به نظارت ۵۰ نفر در نانوایی‌های اردبیل اشاره کرد و گفت: علاوه براین ناظران، گروه‌های جوان، سازمان‌های مردم‌نهاد و نیروهای بسیج اصناف در نظارت به نانوایی‌ها همکاری خوبی دارند.

راه‌اندازی کارتخوان جدید در نانوایی های اردبیل

راه‌اندازی کارتخوان جدید در نانوایی های اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247657

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.