http://didshahr.ir/247615

01:03 :: 1401/03/21

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: انتظار و توقع ما از دولت تعیین تکلیف و اجرای هر چه سریع‌تر منطقه آزاد اردبیل به عنوان مطالبه مهم مردم است.

صدیف بدری

صدیف بدری اظهار داشت: اعتبارات تبصره 18 با همت دولت سیزدهم عملیاتی شد و جای تقدیر دارد، اما مدت جذب این اعتبارات و سایر اعتبارات مصوب استان اردبیل تا آخر تیرماه مدت زمان بسیار کمی است و ما خواستار افزایش این مدت زمان هستیم.

وی افزود: بحث محدودیت منابع بانک‌های استان اردبیل نیز از دیگر معضلات موجود و تاثیرگذار در معیشت و اقتصاد مردم استان بوده و باید فکر اساسی برای بهره‌مندی از منابع بانکی در استان‌های کم‌برخوردار همچون اردبیل شود.

بدری ادامه داد: یک سری نکاتی در بحث هدفمندی یارانه‌ها وجود دارد که نیازمند بررسی بیشتر است، در اینکه باید روند هدفمندی یارانه انجام پذیرد هیچ شکی نیست، اما در برنامه‌ریزی باید دقت لازم بعمل آید، چرا که وضع اقتصادی مردم به هیچ وجه خوب نیست و باید فکر اساسی برای جراحی اقتصادی انجام بگیرد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: برای جراحی اقتصادی هم مراقبت‌های حین جراحی لازم است تا شاهد کمترین آثار سوء این اقدام در وضعیت عمومی اقتصادی و معیشتی مردم باشیم.

بدری اظهار کرد: اگر بناست شرکت کشت و صنعت مغان واگذار شود، پیشنهاد می‌کنم در بحث واگذاری سهام این شرکت مهم، مردم استان اردبیل به‌ ویژه اهالی شریف منطقه مغان در اولویت قرار گیرند.

وی افزود: به دلیل تعلل ایجاد شده در بحث تأسیس منطقه آزاد استان اردبیل، متأسفانه شیرینی این اقدام را در کام مردم استان تلخ کرده و انتظار و توقع ما و همه مردم صبور استان از دولت، تعیین تکلیف و اجرای هرچه سریع‌تر منطقه آزاد اردبیل است.

صدیف بدری:منطقه آزاد هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود

منطقه آزاد هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247615

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.