http://didshahr.ir/247490

07:37 :: 1401/03/17

شهردار اردبیل گفت: پارک میراشرف در مساحتی بالغ بر ۶ هکتار و اعتبار ۷ میلیارد تومان احداث و در اختیار مردم منطقه قرار خواهد گرفت.

محمود صفری

محمود صفری در آیین کلنگ‌زنی پارک میراشرف اظهار کرد: این پارک با مساحتی بالغ بر ۶ هکتار و اعتبار ۷ میلیارد تومان احداث و در اختیار مردم منطقه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: برنامه‌ریزی برای ایجاد ۱۴ مکان ورزشی از جمله زمین فوتبال و والیبال و سایر رشته‌های ورزشی، ایجاد پارکینگ با ظرفیت ۲۱۲ خودرو، چمن‌کاری به مساحت ۳ هکتار و احداث مسیر پیاده‌روی به طول ۲ کیلومتر از اهداف پیش رو در احداث این پارک بزرگ است.

شهردار اردبیل بیان کرد: در راستای افزایش سرانه فضای سبز در شهر اردبیل، کلنگ‌زنی پارک خانواده با مساحت ۵ هکتار در شورابیل، بهره‌برداری از پارک کوثر به مساحت ۱۰ هکتار در شهرک کوثر تا شهریورماه و برنامه‌ریزی برای احداث یک پارک در شهرک اندیشه و پیله سحران در حال اجرا است تا نشاط و شادابی را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.

صفری در رابطه با پروژه‌های عمرانی شهر اردبیل تصریح کرد: افتتاح پل سردار شهید سلیمانی، بهره‌برداری از دوربرگردان میدان ورزش و اتمام پازل خیابان معلم از جمله اهداف محقق شده شهرداری اردبیل در روزهای اخیر است و تلاش می‌کنیم تا پایان سال نیز پروژه‌های نیایش و قدس را به اتمام رسانده در اختیار مردم قرار دهیم.

وی ضمن تقدیر از نمایندگان استان درخصوص تامین ۴ هزار تن قیر رایگان گفت: طی جلسات متعدد در حوزه عمرانی، شاهد افزایش ۵ برابری اختصاص قیر رایگان به اردبیل نسبت به سال گذشته بودیم.

جواد انصاری، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل نیز با بیان اینکه بودجه‌بندی و اختصاص اعتبار برای مناطق بدون هیچ‌گونه تبعیض انجام شده است، اظهار کرد: شورای شهر اردبیل با نگاه یکسان به مناطق مختلف شهر اردبیل تلاش کرده تا توسعه متوازن را در تمام مناطق هدف قرار دهد.

وی ضمن تقدیر از مالکان زمین‌هایی که در اجرای طرح پارک بزرگ میراشرف همکاری کردند، گفت: مالکان این زمین‌ها با حداقل مبالغ، این قطعات را در اختیار شهرداری قرار داده و مسیر توسعه منطقه را هموار نمودند.

محمود صفری:پارک میراشرف اردبیل کلنگ‌زنی شد

پارک میراشرف اردبیل کلنگ‌زنی شد

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247490

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.