http://didshahr.ir/247465

02:32 :: 1401/03/17

بازی های ورزشی جزء آن دسته از بازی های بسیار جالب و هیجان انگیز هستند که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند.

R13 73

ما در این مطلب قصد داریم تا شما افراد را با جدید ترین بازی های ورزشی آشنا کنیم و شناخت شما افراد را از بازی های ورزشی بالا ببریم. همراه ما باشید با برسی برترین بازی های ورزشی.

بازی های ورزشی در دو دسته هستند، دسته اول مبارزه ای و دسته دوم رقابتی می باشد که ما باید برای شما اول برسی بازی های ورزشی بزرگ را نام ببریم. بازی های ورزشی برای افرادی است که فعالیت بالایی دارند و تفنگ اسباب بازی را کنار گذاشته اند! بازی های فوتبالی جزء بازی های برتر هستند که امروزه می توان در بازی های ورزشی شاهد  رقابت پر از فراز و نشیب برند های بزرگ دنیا را دید. همراه ما باشید با برسی بیشتر بازی های فوتبالی.

1-   بازی فوتبال:

در دنیای بازی فوتبال فقط دو رقیب بزرگ قرار دارند که همیشه در تلاش هستند که بازی های خود را با کیفیت و جذابیت بهتری بسازند و روانه بازار جهانی کنند و نشان دهند که یک بازی ورزشی دارای چه خصوصیاتی می باشد.

یکی از این رقیب ها شرکت کونامی ژاپن است که بازی خود را با نام پی ای اس روانه بازار جهانی کرد و در حال حاضر تغییر نام داده است و بازی فوتبالی خود را با اسم ای فوتبال روانه بازار جهانی کرده است.

این شرکت در تلاش است تا بازی را خیلی واقعی گرایانه تحویل دهد با ساخت جلوه های بصری مناسب و در ساخت جلوه های تخیلی شرکت کونامی عالی عمل کرده است و واقعا عملکردی از خود به جای گذاشته است که شما افراد را شگفت زده خواهد کرد.

دیگر رقیب شرکت الکترونیک آرز می باشد که در ساخت بازی های ورزشی این شرکت، اسم و رسمی بزرگ دارد و توانسته است بازی فوتبالی کمپانی خود را با نام فیفا روانه بازار جهانی کند.

R13 75

این بازی که امروزه در دنیا غوغا به پا کرده است با منتشر کردن نسخه 2022 خود که واقعا یک شاهکار بود، خیلی راحت ای فوتبال را کنار زد و در جایگاه اول برترین بازی ورزشی و برترین بازی سال بی ایستد و موفق شود.

شرکت فیفا در تلاش است تا بهتر از بازی ای-فوتبال ، بازی فوتبال را واقعی گرایانه تر بسازد و هیچگونه از جلوه های بصری تخیلی استفاده نمی کند و همگی جلوه های بصری بازی به صوت ساختگی است و اصلا تخیلی نیست و حتی شرکت فیفا تلاش کرده است تا به کمک فوتبالیست های دنیا، خیلی راحت با قرار دادن آن ها در یک دستگاه اسکنری، آن ها را طراحی کند و در بازی قرار دهد و موفق شده است.

یکی از نکاتی که امسال باعث شد تا شرکت الکترونیک آرتز عملکرد خوبی در ساخت فیفا 22 داشته باشد، داشتن بخش فوتبال بانوان است. فیفا در یکی دو نسخه قبلی خود این بخش را اضافه کرده است و توانسته است باعث شود تا بازی جذاب تر از قبل باشد و حتی بخش فوتسال بازی هم دیگر از نکاتی است که علاقه مند به بازی های فوتبالی را علاقه مند به فیفا کرده است. در کل باید گفت که شرکت کونامی ژاپن و الکترونیک آرتز آمریکا، توانسته است دو بازی ای فوتبال و فیفا را مطابق خواسته افراد گیمر طراحی کنند و بسازند.

2- بازی بسکتبال:

یکی از ورزش های پرطرفدار دنیا که امروزه شرکت های بازی سازی دنیا در تلاش هستند که بازی بسازند که بتواند شباهت بسیار زیادی به این ورزش داشته باشد، ورزش بسکتبال می باشد که تاکنون شرکت های بزرگ و مطرح دنیا تمامی تلاش خود را کرده اند و موفق شده اند و حتی شرکت های توانسته اند این بازی را برای فرمت اندروید بسازند که خود بنده این بازی را به صورت آنلاین بر روی موبایل خود انجام می دهم و بعضی از وقت های متعجب می شوم که چگونه شرکت های بازی سازی این بازی را با چنین کیفیتی برای فرمت اندروید ساخته اند و اگر توانسته اند چنین کیفیتی برای بازی بستکبال در فرمت اندروید به کار ببرند، در کنسول های مختلف ایکس باکس و پلی استیشن می توانیم شاهد چه کیفیتی از این بازی باشیم.

همانطور که می دانید و گفته شد، شرکت الکترونیک آرتز تنها شرکت بزرگ دنیا است که در ساخت بازی های ورزشی عملکردی خارق العاده دارد و توانسته است موفق شود و عملکردی از خود به نمایش بگذارد که شما افراد را شگفت زده کند.

R13 74

بازی بسکتبال که توسط شرکت الکترونیک آرتز ساخته شده است، خیلی واقعی گرایانه می باشد و این شرکت توانسته است به خوبی بازی بسکتبال را شبیه سازی کند و همانند واقعیت این بازی را بسازد که اگر افراد گیمر بازی ان بی ای 22 را برای کنسول مورد نظر خود خریداری کند و آن را تجربه کنند، شاهد یک بازی بسکتبال نخواهند بود و بلکه خود را در سال بسکتبال می بینند که در حال مربی گری و حتی یکی از بازیکنان تیم مورد نظر خود می بینند.

شرکت سازنده همانطور که برای بازی فیفا بخش بانوان را قرار داده است، در این بازی هم می توانید شاهد بخش بانوان خواهید بود. تمامی افراد بازیکن تیم ها با آخرین نقل و انتقالات دنیا یکی است و همخوانی دارد و شما با وارد شدن در بخش ترکیب تیم های دنیا، می توانید شاهد این شگفتی باشید.

3-کشتی کج:

یکی از بازی های دنیا که امروزه توانسته است افراد گیمر خود را ساعت های متوالی سرگرم جذابیت و هیجان خود کند، بازی کشتی کج است که آخرین نسخه این بازی با نام دبلیو دبلیو ای 22 منتشر شده است و توانسته است نظر خیلی از افراد را نسبت به خود جلب کند.

این بازی توسط شرکت الکترونیک آرتز و مایکروسافت ساخته شده است و یکی شگفتی است و سازنده بازی توانسته است خیلی این بازی را همانند واقعیت طراحی کند و بسازد و حتی باید گفت که سازنده در طراحی کاراکتر های بازی توجه داشته است و شخصیت های برتر این ورزش را همانند واقعیت طراحی کرده است.

مثال شخصیت رومن ریز به زیبایی تمامی طراحی شده است و حتی سازنده از ورزشکار های زن هم استفاده کرده است مثال شخصیت پیج، برترین و اولین زن بسیار جوان دریافت کنند کمر بند در این ورزش پرطرفدار به زیلایی تمامی طراحی شده است. خیلی از افراد علاقه دارند تا با شخصیت های بزرگی که در حال حاضر بازنشسته در این ورزش شده اند، به بازی بپردازند و سازنده بخشی را قرار دارد که شما لافراد می توانید در این بخش اسطوره هایی مانند : جان سینا، دیوید جانسون(راک) و….. شاهد بود و لذت ببرید. واقعا بازی دبلیو دبلیو ای 22، یکی شگفتی در بین بازی های ورزشی می باشد که شما افراد می توانید با تجربه این بازی شگفته زده شوید.

4- بیسبال:

بازی بیستبال یکی از بازی های ورزشی بسیار پر طرفدار است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم هیجان و جذابیت خود کند.

R13 76

این بازی جذاب یکی دیگر از شگفتی های شرکت بزرگ الکترونیک آرتز است که این شرکت با انتخاب تیم سازنده مناسب و بهترین تجهیزات، خیلی عالی این بازی را برای افراد گیمر طراحی کرده است و موفق شده است این بازی جذاب را بسازد و نظر افراد را نسبت به خود جلب کند. بازی بیستبال یکی از ورزش های پرطرفدار دنیا است که توانسته است در دنیا نظر خیلی از افراد علاقه مند به ورزش را، به این ورزش علاقه مند کند و استادیوم های بسیار بزرگی برای این ورزش در دنیا است که شما لگر یک بار وارد این ورزشگاه ها شوید، می توانید شاهد این باشید که این ورزش چقدر طرفدار دارد.

هر شرکتی که این بازی را بسازد، می دانستند که این بازی دارای چه خصوصیاتی است و از کار خود اطمینان داشته است که اگر این بازی را بسازد، می تواند واقعا افراد گیمر را را به این بازی علاقه مند کند. پیشنهاد می کنم با سرچ در گوگل، جدید ترین بازی بیستبال را برای کنسول مورد نظر خود دانلود کنید و نصب نمایید و از این بازی جذاب و پرطرفدار دنیا لذت ببرید.

سخن پایانی:

در آخر باید گفت که بازی های ورزشی بسیار زیادی در دنیا وجود دارد که ما فقط 4 مورد از آن را برای شما افراد گیمر توضیح داده ایم. بازی های ورزشی بسیار زیادی در دنیا می توان نام برد از بیلیارد گرفته تا حتی بازی کرکیت که برای کنسول های مختلف هرکدام ساخته شده است و شما می توانید با کمی جست و جو در گوگل، با این بازی های آشنا شوید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و شناخت شما افراد گیمر را از بازی های ورزشی دنیا بالا برده باشد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247465

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.