http://didshahr.ir/247319

12:28 :: 1401/03/12

علی حسن زاده گفت:در کنار فعالیت ۲۰ کانون تخصصی، توسعه کانون‌های عمومی تا ۲۰۰ کانون نیز هدف‌گذاری شده که امیدواریم امسال این برنامه تحقق پیدا کند.

مرقد امام Shrine of Imam

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان اردبیل فعالیت ۲۰ کانون تخصصی را در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی یادآور شد و بیان کرد: در کنار فعالیت ۲۰ کانون تخصصی، توسعه کانون‌های عمومی تا ۲۰۰ کانون نیز هدف‌گذاری شده که امیدواریم امسال این برنامه تحقق پیدا کند.

همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد با سعادت امام هشتم، خادمان امام رضا (ع) همراه با پرچم حرم مطهر رضوی به اردبیل سفر می‌کنند.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان اردبیل در گفت‌و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در قالب برنامه زیر سایه خورشید ما در استان اردبیل میزبان خادمان رضوی خواهیم بود تا در کنار تبرک پرچم حرم رضوی، میزبانی شایسته برای خادمان و خدمتگزاران حرم امام رضا (ع) باشیم.

علی حسن‌زاده تلاش دشمنان را برای بدنام کردن تشیع و زیر سوال بردن ارزش‌های معنوی شهر مقدس مشهد و حرم شریف امام رضا (ع) تصریح کرد: دشمنان در ۴۳ سال اخیر با راه‌اندازی توطئه‌های مختلف سعی کردند تا اعتقادات مردم را کم رنگ جلوه دهند اما عشق و ارادت ایرانیان به امام هشتم و خواهر بزرگوار آن حضرت، حضرت معصومه (س) کریمه اهل بیت بی‌نظیر و وصف‌نشدنی است.

وی گفت: در برنامه‌های دهه کرامت سعی خواهیم کرد تا در کنار محکومیت حرکت شنیع برگزارکنندگان جشنواره سخیف «کن» به همه دنیا اعلام کنیم که مشهدالرضا شهر محبت‌ها و زیبایی‌ها است که در سایه وجود بارگاه قدسی امام رضا (ع) اعتلا و جایگاهی معنوی برای آن هر روز بیشتر از گذشته به نمایش در می‌آید.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان اردبیل با اشاره به آغاز برنامه‌های دهه کرامت در استان اردبیل افزود: در این دهه ۴۰ عنوان برنامه و در قالب ۳۱۳ زیرشاخه برنامه با تنوع خاص تدارکی شایسته در پاسداشت این دهه ارزشمند در نظر گرفته شده که امیدواریم اجرای این برنامه‌ها با حال و هوای معنوی، حال مردم استان اردبیل را که به پایتخت حسینیت معروف است، بهتر از گذشته کند.

حسن‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: شاخص این برنامه‌ها جشن بزرگ «دختران» در اردبیل و شهرهای مختلف است که در پارک بانوان اردبیل برگزار شده و از دختران عفیف و شایسته خطه اردبیل تجلیل و تکریم می‌شود.

وی اضافه کرد: برنامه بزرگ همخوانی سرود «سلام فرمانده» نیز ۱۸ خردادماه در شهیدگاه اردبیل برگزار خواهد شد تا با نوای عشق به ولایت ارادت خود را به ساحت ولی فقیه زمان نشان دهند.

فعالیت 20 کانون تخصصی نمایندگی آستانه رضوی در اردبیل

فعالیت 20 کانون تخصصی نمایندگی آستانه رضوی در اردبیل

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247319

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.