http://didshahr.ir/247171

11:33 :: 1401/03/08

امام جمعه اردبیل با اشاره به اقدام جهادی دولت و وزارت بهداشت در واکسیناسیون، خواستار تجلیل از مدافعان سلامت و خانواده آنها در مدت همه‌گیری کرونا شد.

سیدحسن عاملی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل توجه به شهرستان‌های محروم و ضرورت توجه به نیازمندی‌های پزشکی استان را از جمله خواسته‌های حوزه سلامت این استان دانست و بر توجه ویژه دولت به این مسائل تاکید کرد.

آیت‌الله سیدحسن عاملی در دیدار با دکتر بهرام عین‌اللهی ، وزیر بهداشت در اردبیل همچنین خواستار حمایت از بخش خصوصی در حوزه سلامت استان شد و گفت: اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها را می توان موثر دانست به طوری که برغم ضروری بودن این طرح لازم است نظارت کافی در توزیع کالاها و همچنین افزایش قیمت سایر اقلام غیرضروری صورت بگیرد.

وی با اشاره به اقدام جهادی دولت و وزارت بهداشت در واکسیناسیون، خواستار تجلیل از مدافعان سلامت و خانواده آنها در مدت همه‌گیری کرونا شد.

وزیر بهداشت هم در این دیدار با اشاره به شرایط بسیار سخت بیماری کرونا در روزهای اولیه همه‌گیری گفت: برغم تحریم‌های ناجوانمردانه و به لطف الهی کشورمان در مدیریت کرونا در جهان سربلند شد که در نشست هفته قبل مجمع جهانی سلامت در ژنو بر این نکته تاکید شد.

بهرام عین‌اللهی افزود: در حالی‌که امروز شاهد چهار فوتی و ۲۰ بستری هستیم و در استان اردبیل هیچ بستری کرونایی نداریم در آمریکا شاهد بیش از ۵۰۰ فوتی کرونایی هستیم.

وی با اشاره به محرومیت استان اردبیل از برنامه‌ریزی وزارت بهداشت در تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز استان از جمله دستگاه رادیوتراپی دوم، تجهیز و توسعه خوابگاه‌ها و فضاهای آموزشی، حمایت از بخش خصوصی در حوزه سلامت استان، نگاه ویژه به موضوع دانش بنیان و تامین نیروی انسانی مورد نیاز استان خبرداد.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز (شنبه) برای بررسی اقدامات دولت در تنظیم بازار به عنوان نماینده هیات دولت به استان اردبیل سفر کرد ، با حضور دکتر عین‌اللهی کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار در استانداری اردبیل برگزار شد.

بازدید از پروژه‌های بیمارستانی و درمانی اردبیل، بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان اردبیل و شرکت در جلسه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و شورای سلامت استان از برنامه‌های پیش‌بینی شده بهرام عین اللهی در سفر یک روزه به اردبیل بود.

سید حسن عاملی:اقدام جهادی دولت و وزارت بهداشت در واکسیناسیون

اقدام جهادی دولت و وزارت بهداشت در واکسیناسیون

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247171

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.