http://didshahr.ir/247089

10:47 :: 1401/03/04

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای خرید گندم از کشاورزان شهرهای استان و شهرستان گرمی انجام شده و مشکلی در این راستا وجود ندارد.

نوبخت اداره غله

علی نوبخت در جلسه هماهنگی خرید تضمینی محصولات کشاورزی شهرستان گرمی اظهار کرد: تمهیدات لازم برای خرید گندم از کشاورزان شهرستان گرمی انجام شده و هیچ گونه مشکلی در این خصوص وجود ندارد و فقط لازم است دو مرکز خرید این شهرستان، هرچه سریع‌تر نسبت رفع نواقص مراکز سریعاً اقدام نمایند.

وی ثبت نام کشاورزان در سامانه پهنه بندی وزارت جهاد کشاورزی را بسیار مهم و ضروری دانسته و تاکید کرد: تمامی کشاورزان قبل از شروع خرید نسبت به ثبت نام در سامانه پهنه بندی وزارت جهاد کشاورزی اقدام کنند تا در زمان مراجعه به مراکز خرید بدون معطلی بتوانند محصول خود را به مراکز تحویل دهند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل زمان برداشت محصولات را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: از کشاورزان تقاضا داریم از برداشت زودهنگام محصولات بخاطر داشتن رطوبت احتمالی خودداری کنند و در زمان‌های اعلام شده از سوی همکاران جهاد کشاورزی نسبت به برداشت محصولات اقدام کنند.

نوبخت در خصوص پرداخت بهای گندم نیز بیان کرد: در راستای تسریع در روند پرداخت به موقع بهای گندم لازم است مراکز خرید در سریع‌ترین زمان نسبت به ثبت و ارسال چک لیست‌ها به بانک عامل اقدام نمایند.

علی نوبخت:مشکلی در زمینه خرید گندم وجود ندارد

مشکلی در زمینه خرید گندم وجود ندارد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247089

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.