http://didshahr.ir/247066

09:52 :: 1401/03/04

عضو شورای شهر اردبیل گفت: رانندگان وسائط نقلیه سنگین باید به اجبار در توقفگاه‌های احداث شده حضور پیدا کنند.

زهرا قدیمی

 

عفت آقایاری

زهرا قدیمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ساماندهی ماشین‌آلات سنگین از دغدغه‌های اصلی مردم است و ما آمادگی داریم تا با یک فراخوان گسترده و مجاب کردن رانندگان به توقف خودروی خود در پارکینگ‌های اختصاص یافته، شرایط سهل و راحتی را برای زندگی شهروندان به وجود آورند.

زهرا قدیمی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: باید زمین مورد نظر در احداث پارکینگ به نحوی مورد بررسی و توجه قرار گیرد تا در کنار حفظ سیما و منظر ورود شهرها و اجبار در توقف این خودروها، زمینه رفت و آمد صاحبان این خودروها از محل توقفگاه تا داخل شهر نیز فراهم آید.

وی طرح مسائل مختلف در کمیسیون‌ها اشاره کرد و ادامه داد: شایسته نیست تصمیم‌گیری‌ها با نام بردن از افراد در بیرون از جلسه درج پیدا کند بلکه بهتر است حرمت جلسه و مصوبات آن توسط اعضا حفظ شود.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل اضافه کرد: به هیچ وجه شورای شهر ششم اجازه ساخت و ساز غیرمجاز در محوطه مساجد به ویژه مسجد امام علی کارشناسان را نداده و این ساخت و ساز خارج از اراده شورای شهر بوده است.

️قدیمی بیان کرد: اعمال ۷۵ درصد تخفیف برای مؤسسات خیریه در چارچوب قانونی است و بالاتر از آن هزینه‌هایی را برای شهرداری تحمیل می‌کند و به هیچ وجه راضی نیستیم تا شهرداری در تأمین درآمدی خود دچار مشکل شود.

زهرا قدیمی: ساماندهی ماشین‌آلات سنگ دغدغه‌ اصلی مردم اردبیل

ساماندهی ماشین‌آلات سنگ دغدغه‌ اصلی مردم اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247066

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *