http://didshahr.ir/247066

09:52 :: 1401/03/04

عضو شوراي شهر اردبيل گفت: رانندگان وسائط نقليه سنگين بايد به اجبار در توقفگاه‌هاي احداث شده حضور پيدا كنند.

زهرا قدیمی

 

عفت آقایاری

زهرا قدیمی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ساماندهی ماشين‌آلات سنگين از دغدغه‌هاي اصلي مردم است و ما آمادگي داريم تا با يك فراخوان گسترده و مجاب كردن رانندگان به توقف خودروي خود در پاركينگ‌هاي اختصاص يافته، شرايط سهل و راحتي را براي زندگي شهروندان به وجود آورند.

زهرا قديمي در ادامه سخنان خود خاطرنشان كرد: بايد زمين مورد نظر در احداث پاركينگ به نحوي مورد بررسي و توجه قرار گيرد تا در كنار حفظ سيما و منظر ورود شهرها و اجبار در توقف اين خودروها، زمينه رفت و آمد صاحبان اين خودروها از محل توقفگاه تا داخل شهر نيز فراهم آيد.

وي طرح مسائل مختلف در كميسيون‌ها اشاره كرد و ادامه داد: شايسته نيست تصميم‌گيري‌ها با نام بردن از افراد در بيرون از جلسه درج پيدا كند بلكه بهتر است حرمت جلسه و مصوبات آن توسط اعضا حفظ شود.

عضو شوراي اسلامي شهر اردبيل اضافه كرد: به هيچ وجه شوراي شهر ششم اجازه ساخت و ساز غيرمجاز در محوطه مساجد به ويژه مسجد امام علي كارشناسان را نداده و اين ساخت و ساز خارج از اراده شوراي شهر بوده است.

️قديمي بيان كرد: اعمال 75 درصد تخفيف براي مؤسسات خيريه در چارچوب قانوني است و بالاتر از آن هزينه‌هايي را براي شهرداري تحميل مي‌كند و به هيچ وجه راضي نيستيم تا شهرداري در تأمين درآمدي خود دچار مشكل شود.

زهرا قدیمی: ساماندهی ماشين‌آلات سنگ دغدغه‌ اصلی مردم اردبیل

ساماندهی ماشين‌آلات سنگ دغدغه‌ اصلی مردم اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247066

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *