http://didshahr.ir/247013

11:07 :: 1401/03/03

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: ۴۲۱ هزار و ۹۶۰ خانوار در استان اردبیل مشمول پرداخت یارانه شدند.

یارانه

بهروز رحیم‌زاده اظهار کرد: به دنبال مردمی‌سازی یارانه‌ها و پرداخت عادلانه در این بخش، در اردیبهشت ماه بیش از ۴۲۱ هزار و ۹۶۰ خانوار در استان اردبیل مشمول یارانه نقدی شده و به حساب سرپرست خانوارها مبالغ ۴۰۰ هزار و ۳۰۰ هزار تومان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: ۲۱ هزار و ۶۰۰ خانوار همچنان از دریافت یارانه در استان اردبیل محروم هستند که با تغییر دهک و یا ارزیابی‌های انجام شده، امکان پرداخت یارانه به این خانوارها وجود دارد که می‌توانند برای بهره‌مند از یارانه اردیبهشت و خرداد به سامانه هدفمندی یارانه‌ها مراجعه کرده و اطلاعات خود را ثبت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تا روز چهارشنبه چهارم خردادماه مهلت به جا ماندگان یارانه داده شده تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کرده و از این یارانه پرداختی بهره‌مند شوند.

رحیم‌زاده افزود: این افراد نباید به هیچ وجه به فرمانداری‌ها و یا سایر دستگاه‌ها مراجعه حضوری داشته باشند بلکه تنها با مراجعه به این سایت سازمان هدفمندی یارانه‌ها می‌توانند ثبت اطلاعات کرده و درخواست بازبینی در پرداخت یارانه را داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ما راهنمایی‌های لازم را از طریق رسانه‌ها و صدا و سیما به هم استانی‌ها ارائه کردیم و در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر، دولت فرصت جدیدی را نیز در آینده به جا ماندگان خواهد داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اضافه کرد: امیدواریم با حفظ آرامش و اطمینان خاطر از بررسی دقیق اطلاعات آنها، خانوارهای جا مانده و یا حذف شده از مراحل مختلف ثبت اطلاعات خود را انجام داده و اقدامات مؤثری را در این بخش داشته باشند.

۲۱ هزار خانوار همچنان از دریافت یارانه در اردبیل محروم هستند

۲۱ هزار خانوار همچنان از دریافت یارانه در اردبیل محروم هستند

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247013

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.