http://didshahr.ir/246967

12:56 :: 1401/03/02

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار بعنوان علمی ترین کارخانه تولید محصولات کف سازی در کشور مدلهای متنوعی از این محصول را طراحی وتولید کرده است.

What is a raised floor:کف کاذب سازه ای است که توسط قطعات مختلف در ارتفاع بالاتری از سطح اصلی قرار می گیرد. این سیستم در جهان با نام کف متحرک، کف بلند شده نیز شناخته می شود. فضای ایجاد شده در زیر محصول مناسب برای عبور انواع تاسیسات مکانیکی و الکتریکی می باشد. با استفاده از متریال های مختلف این محصول با تنوع زیاد تولید می گردد. شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار بعنوان علمی ترین کارخانه تولید محصولات کف سازی در کشور مدلهای متنوعی از این محصول را طراحی وتولید کرده است. نوآوران با کوله باری از تجربه ،خلاقیت و نوآوری توانسته نیاز های صنایع مختلف را در این حوزه پاسخ دهد و کشور را از واردات این محصول بی نیاز سازد.

کف کاذب نوآوران

نکات مهم در نصب کف کاذب:

از نصب پایه های کف توسط چسب یا پیچ به زمین خود داری کنید.

با حرکت روی سازه، تنش های وارد شده به پنل و استرینگر منتقل می شود. این شبکه تا حد کمی تنش ها را

کاهش سپس  مابقی را با کلاهک منتقل می کند. لرزشها به سمت پایه و کفشک می رسد. در صورتی که کفشک به زمین

وصل نباشد فشار  وارد شده دفع نمی شود.

اجزای تشکیل دهنده کف کاذب:

پنل : سطح رویی این سازه پنل می باشد که با توجه به جنس و مدل آن نامگذاری می شود. جنس پوشش رویی از چوب، سنگ، شیشه، سرامیک و… می باشد. تایل ها در ابعاد 60*60 طراحی و تولید می شود.

پایه: پایه یکی از اجزای مهم در زیر سازی کف می باشد. ارتفاع و اندازه پایه 10 الی 120 سانتی متر است. حجم تجهیزات و کابل در مرکز تعیین کننده ابعاد پایه می باشد. در صورتی که به ارتفاع بیشتر از 120 سانتی متر نیاز داشته باشید، محصول به صورت سفارشی تولید می گردد.

استرینگر: استرینگر قوطی هایی از جنس فولاد گالوانیزه می باشد که برای اتصال پایه ها به یکدیگر در سازه قرار می گیرد. این قطعه با ایجاد شبکه یکپارچه فشار وارده به کف  را تا حدودی کاهش می دهد. نوع و مقاومت استرینگر با پایداری سازه در برابر فشار ها ارتباط مستقیم دارد.

کف کاذب نوآوران

انواع کف کاذب نوآوران:

این محصول  در مدل های مختلی طراحی و تولید می شود. موقعیت جغرافیایی، میزان تردد، کاربری و… مدل نهایی سازه را تعیین می کند.

سراوینل:  سراوینل جدیدترین مدل کف کاذب در دنیا و دارای گواهی ثبت اختراع می باشد. محصول انحصاری شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار که حاصل 20 سال تجربه این شرکت است. سراوینل ترکیب فرموله شده از پلی وینیل کلراید و دارای خواص آنتی استاتیک، ضد حریق، مقاوم در برابر فشار نقطه ای و گسترده و … می باشد. بهترین جایگزین برای سایر مدلها به خصوص کف کاذب آلومینیومی است. اجرای گرمایش از کف بدون دردسر های زیر بنایی امکان پذیر می باشد. با عبور لوله های گرمایش  هر پنل به مبدل گرمایی تبدیل می شود.

کف کاذب فولادی نوآوران:

کف کاذب فولادی در انواع توپر و تو خالی وجود دارد. مدل توپر با هسته بتنی میانی سازه ای بدون صدا و سنگین می باشد. به دلیل وجود پودر سیمان در فضای داخلی پنل دارای مقاومت گسترده زیادی نسبت به مدل تو خالی می باشد. هر دو مدل از نظر ظاهری شبیه به یکدیگر هستند اما از لحاظ فنی متفاوت می باشند.

نوآوران این افتخار را دارد علاوه بر توجه به کیفیت محصول مناسب ترین قیمت کف کاذب را به مشتریان خود ارائه نماید.

کف کاذب نوآوران

کف کاذب اتاق برق نوآوران:

نیاز مراکز به جریان الکتریسیته قابل انکار نمی باشد ؛ زیرا بیشتر تجهیزات برای ادامه حیات به برق نیاز دارند. احداث اتاق برق در سازمانها برای تامین انرژی امری ضروری بشمار می رود. برای اجرای استاندارد سازی این اتاق استفاده از کف کاذب حائز اهمیت است. تجهیزات مختلف مانند سینی ها، تاسیسات اعلام و اطفاء حریق، لدر ها، سنسور، لوله های تاسیسات و…  زیر کف  قرار می گیرند تا کارمندان اتاق برق به راحتی انجام وظیفه کنند.  به علاوه نظم و سازماندهی خاصی را در مکان حاکم می کند.

کف کاذب سرامیک

کف کاذب سرامیک Ceramic Raised floor: سرامیک جزء مصالح ساختمانی می باشد که دارای تنوع رنگی و طرحی زیادی می باشد. سرامیک به نسبت کاشی تنوع کمتری در طرح و رنگ دارد.

تفاوت اساسی کاشی و سرامیک در مقاومت آنها در برابر فشار است. به دلیل  مقامت بالا تر سرامیک است که از آن در کف ساختمان استفاده می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی با استفاده از سرامیک و قطعات دیگر کف کاذب سرامیک  تولید می شود.

کف کاذب نوآوران

 کاربرد کف کاذب نوآوران:

اتاق سرور.

پست برق.

مراکز اداری.

نمایشگاه.

سالن کنفرانس.

اتاق مانیتورینگ ( کنترل)

ایستگاه مترو.

برج نگهبانی.

رویه یا روکش کف کاذب چیست؟

روکش با قرار گرفتن روی پنل استقامت و کارایی کف  را بالا می برد. که در انواع مختلفی از جمله HPL ، PVC ، موکت، چمن، سنگ، سرامیک و… وجود دارد. با توجه به شرایط محیطی و نوع کاربرد از روکش خاصی استفاده می شود.

کف کاذب نوآوران

چرا از کف کاذب نوآوران استفاده کنیم؟

فناوری های ساختمانی همگام با پیشرفت دنیای مدرن رو به ارتقاء می باشد. برای ایجاد تفاوت سطح، دسترسی مناسب به

تجهیزات، افزایش کاربری محیط و… استفاده از کف سازی کاذب سهولت کاربری مصرف کنندگان را به ارمغان می آورد. تمامی این

تغییرات با  سرعت بالا و کمترین زمان ممکن ایجاد می شود.

خرید مستقیم کف کاذب از کارخانه نوآوران

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار جهت ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان محترم راههای ارتباطی زیر را فراهم کرده است:

شماره های تماس با دفتر مرکزی کارخانه:

۰۳۱-۳۳۳۶۱۶۵۲

۰۳۱-۳۳۳۶۱۶۵۳

ارسال فکس مستقیم :

۰۳۱-۳۳۳۶۱۵۰۹

ارتباط مستقیم در واتساپ و سایر برنامه های ارتباطی :

۰۹۹۰۰۱۹۰۰۸۳

نمایشگاه دائمی کف کاذب نوآوران:

نمایشگاه دائمی  نوآوران واقع در اصفهان – میدان جمهوری -خیابان امام خمینی، کوچه شماره ۸ ساختمان نوآوران پلاک ۲۶/۱ همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۶ پذیرای بازدید کنندگان محترم می باشد.

کف کاذب نوآوران، خلاق، متخصص، پاسخگو

تمامی متریال های بکار گرفته شده در تولید محصول سراوینل ، از مواد اولیه با کیفیت داخل کشور تهیه می گردد تا گام کوچکی باشد در راستای حمایت از کالای با کیفیت ایرانی.

ارتباطتان پایدار…

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/246967

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.