http://didshahr.ir/246953

12:31 :: 1401/04/27

انجام دادن برخی فعالیت ها و به اتمام رساندن کارهایی که به حوزه صنعتی و عمرانی مرتبط می شود، به تجهیزات و ابزارهای مخصوصی نیازمند هستند.

تمامی افرادی که مشغول به چنین کارهایی هستند، نیاز به کرایه ابزار هایی مانند فرز، سشوار صنعتی و شیار زن برای انجام کارهایی مانند رنگ بری، زنگ بری، ساب زنی، برش، سوراخ نمودن و خشک نمودن سطوح دارند.

برای انجام این کار ها باید به فکر  اجاره ابزار باشید وگرنه خرید این ابزارها بسیار سنگین و گران قیمت است. همچنین با توجه به اینکه نیاز به ابزارها و تجهیزات صنعتی به صورت مقطعی است، اجاره ابزار بهترین گزینه برای تامین نیاز های کاری می باشد که اجاره ابزار بسیار مقرون به صرفه است.

در این میان به کارگیری شیوه های پیش پا افتاده برای انجام دادن کارهایی مانند رنگ بری و زنگ بری ضمن اینکه هزینه هایی زیادی را به جا می گذارد، به زمان بسیار زیادی نیازمند است. این در حالی است که اجاره ابزار بهترین روش برای پیش بردن کارهای خود است و اجاره ابزار نیز متناسب با نوع عملیات، هزینه های گوناگون اما کمی را در کوتاه ترین زمان به جا می گذارد.

اجاره ابزار چگونه است؟

شرکت های بسیار زیادی در سراسر نقاط کشور ایران وجود دارد که مشغول به اجاره ابزار هستند. همچنین فعالیت های بسیار زیادی نیازمند به این نوع ابزارها هستند. اجاره‌ ابزار بسیار راحت است و از هزینه های بسیار پایینی برخوردار است.

RE13 175

شما نیز می‌توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت سایت های معتبری که به اجاره ابزار مشغول هستند را پیدا کنید. اجاره‌ ابزار باید از سایتی مطمئن و قابل اعتماد انجام شود که دچار هیچ گونه مشکلی در این رابطه نشوید.

راهنمای اجاره پرکاربرد ترین ابزارها

افراد زیادی در هنگام اجاره ابزار به این فکر می کنند که چه ابزاری را اجاره کنند؟ شرکت های مختلفی برای اجاره ابزار وجود دارد که پرکاربردترین این ابزار ها عبارت است از:

 • اجاره هیلتی
 • اجاره بالابر ساختمانی
 • موتور برق
 • دستگاه جوش
 • اره بنزینی
 • چکش تخریب
 • سنگ فرز
 • تخته بنایی
 • اتو لوله کشی
 • میکسر بتن
 • دریل
 • ویبراتور
 • پمپ آب

 

RE13 176

مزایای اجاره ابزار

1.       صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز

در بیشتر اوقات ممکن است تنها یک بار نیاز داشته باشید تا از ابزاری برای کار استفاده کنید؛ در این شرایط خرید ابزار به هیچ عنوان انتخاب مناسبی نیست و به جای آن باید به اجاره ابزار روی آورید.

2.       تهیه ابزار جدید و پیشرفته

یکی از قطعی ترین و بارزترین عواملی که در پروژه های مختلف سبب موفقیت می شود، مصرف جدیدترین و به روز ترین و با کیفیت‌ ترین ابزار ها است و این کار جز با خرج کردن پول زیاد به نتیجه نمی رسد. در این میان اجاره ابزار می تواند راه حل بسیار خوبی برای این پروژه ها باشد.

3.       عدم نگرانی برای نگهداری ابزار ها

اگر شما نیز پس از خرید وسایل به مکانی که قرار است ابزار ها را نگهداری کنید، فکر می کنید و نگران هستید، یکی از گزینه های مناسب برای رفع این نگرانی، اجاره ابزار است که دیگر نیاز به نگهداری آن ندارید و پس از اتمام‌ کار، آن را به جای خود باز می گردانید.

4.       حذف کردن هزینه تعمیر ابزار ها

برای نگهداری از ابزار هایی که خریداری میکنید، باید هر از گاهی هزینه‌ های نگهداری از ابزار ها را نیز پرداخت کنید. این هزینه ها به مرور زمان نیز بیشتر هم می شود؛ چراکه باید به همه این موارد هزینه تعمیر کردن ابزار و تعویض قطعات آن را هم اضافه کنید.

5.       مقایسه انواع ابزارها و پیدا کردن بهترین برند از آن ها

با اجاره کردن یک محصول و قیاس آن در شرایط کار، می توانید بهترین آن ها را انتخاب کنید. حتی اگر ابزارها را خریداری کردید و در طولانی مدت از آن ابزار خسته شدید و به این نتیجه پی بردید که این ابزار برای شما مناسب نیست، در میان می توانید به اجاره دستگاه جدید اقدام‌ کنید.

نتیجه گیری

در هنگام اجاره ابزار توجه و دقت بسیار زیادی به آن داشته باشید چرا که این ابزارها بسیار گران قیمت و مهم هستند و داشتن هرگونه عیب و نقصی دلیل بر منع اجاره آن می شود. هنگام اجاره ابزارها باید به نوع فعالیت خود و چگونگی کارکرد آن توجه کنید و متناسب با نیاز خود دستگاه‌ ها را اجاره کنی

 • لینک کوتاه
 • https://savalankhabar.ir/246953

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *