http://didshahr.ir/246694

06:47 :: 1401/02/26

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از احداث ۲۹ سایت ارتباطی جدید در شهرستان‌های اردبیل و انگوت خبر داد.

قطعی اینترنت

شهریار سرداری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ۲۹ سایت احداثی، ۲۱ سایت ارتباطی جدید در شهرستان انگوت ایجاد می‌شود، همچنین در این شهرستان ارتقای دو سایت ارتباطی نیز در دستور کار است.

وی افزود: در شهرستان اردبیل نیز، طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده توسط اپراتور رایتل، قرار است ۸ سایت‌های ارتباطی جدید راه‌اندازی شود.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل تصریح کرد: همگام با رشد روزافزون فناوری اطلاعات، باید زیرساخت‌های ارتباطی استان تقویت و توسعه داده شود که در این راستا تلاش خواهیم کرد.

اتصال روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات

سرداری با تاکید بر لزوم عدالت ارتباطی ادامه داد: تا پایان امسال، طبق برنامه ابلاغی وزارت ارتباطات، همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات متصل خواهند شد.

توسعه عدالت ارتباطی، کاهش شکاف دیجیتالی و دسترسی به خدمات دولت الکترونیک از اهداف اصلی این برنامه است.

وی بیان کرد: نقش اینترنت و ارتباطات در جوامع امروزی بر کسی پوشیده نیست و با توسعه اپلیکیشن های مختلف، این وابستگی در زندگی روزمره و رفاه مردم پررنگ‌تر می‌شود.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: در سال جاری اپراتور رایتل به منظور افزایش کیفیت خدمات‌رسانی، تمامی سایت‌های باقی‌مانده نسل سوم خود را به نسل چهارم ارتقا خواهد داد.

ارتقای 2 سایت ارتباطی در اردبیل

ارتقای ۲ سایت ارتباطی در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/246694

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *