http://didshahr.ir/246536

01:31 :: 1401/02/23

دکتر نوجوان بدون مراسم تودیع رسمی و در جمع پرشور کادر بیمارستان، از سبلان رفت.

بدعت ناصواب در مدیریت درمان جدید تامین اجتماعی

وی، بدون مراسم تودیع و در جمع پرشور کادر بیمارستان سبلان تامین اجتماعی، از مجموعه خداحافظی کرد.

صبح روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه دکتر نوجوان از سمت ریاست بیمارستان خداحافظی کرد و جایش را به دکتر شاهی زارع داد.

بعد از روی کار آمدن دکتر عباس موسوی بعنوان مدیر جدید درمان تامین اجتماعی استان اردبیل در آخرین روز سال گذشته و بعد از جابجایی غیر منتظره و بدون اطلاع مدیر داخلی و مدیر دفتر پرستاری بیمارستان در هفته گذشته و پس از کش و قوسهایی، بالاخره حکم انتقال نوجوان از ریاست بیمارستان به درمانگاه شهیدمیرزاحسینی اردبیل به عنوان پزشک، از تاریخ ۱۴۰۱/۲/۲۲ به ایشان ابلاغ گردید.

عزل و نصب از اختیارات مدیران است اما شکل آن موضوعی فرهنگی است که کوچکترین قصور در آن می‌تواند فرهنگ سازمانی را مختل کند.

دکتر نوجوان هم بدون مراسم تودیع و معارفه از سبلان جدا شد که جای تامل دارد. وی ضمن خداحافظی با همکارانش در بیمارستان، با بدرقه بی نظیر آنها، راهی درمانگاه شهیدمیرزاحسینی (واقع در میدان جهاد)شد تا در کسوت پزشک درمانگاه خدمت رسانی کند.
“دکتر نوجوان” در مراسم خداحافظی باهمکارانش،که البته به ابتکار همکاران شکل گرفته بود و در فضایی عاطفی انجام شد،ضمن تقدیر و تشکر از همکاران و اعضای تیم مدیریت و رهبری بیمارستان، بخاطر تلاشهای ارزنده ای در طول ۴ سال مسئولیت ایشان در بیمارستان داشتند #ازشیوه تغییر مسئولان در مدیریت جدید گله مندی کرد# و اظهار داشت : طبیعی است که《هر آمدنی را رفتنی》 است و تغییر و جابجایی در مسئولیتها و پستها امری طبیعی است،اما آنچه که  غیر طبیعی است، شیوه تغییر و عدم حفظ حرمت جایگاهها، در این تغییرات است، جابجایی بدون اطلاع مدیر داخلی و مدیر دفترپرستاری بیمارستان سبلان در هفته گذشته و جابجایی بدون اطلاع و بدون مراسم ریاست بیمارستان سبلان امروز،از این دست بدعتهایی است که در صورت ادامه این روال،قطعا حرمت جایگاهها آسیب پذیر خواهد بود.

وی در پایان صحبتش در مراسم خداحافظی، ضمن آرزوی روزهای خوش برای سازمان،اظهار داشتند که سازمان تامین اجتماعی صاحب دارد و صاحبان آن ۴۲ میلیون بیمه شده عزیز تامین اجتماعی است که سازمان را با حق بیمه ای که با خون دل بدست آورده اند، سرپا نگهداشته اند، ابراز امیدواری کردند که انشالله  این سازمان از حیاط خلوتها، باندبازیها وفامیل بازیها در امان باشد و روزهای خوشی در انتظار آن باشد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/246536

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *