http://didshahr.ir/246434

08:19 :: 1401/02/21

مسلم نوروززاده

مسلم نورززاده: فرصت سوزی دوباره به بهانه های واهی

‍ در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان اردبیل

شهر اردبیل میزبان سرپرست فدراسیون فوتبال کشورمان بود و بهانه این حضور، شرکت در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان. مجمعی که مملو بود از اتفاقات خوب و بد، با چاشنی کنایه میهمانش از رفتارهای خارج از عرف مدیرکل ورزش و جوانان استان.

در تاریخ ورزش استان شاید برای دهها سال بعد هم تکرار یک چنین اتفاقاتی بعید بنظر برسد. از عدم حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در فرودگاه برای خوشامدگویی به میهمانی که رئیس فدراسیون پرطرفدارترین رشته ورزشی دنیاست تا عدم حضور در مجمع برای رای به کاندیدای اصلح و بدتر از همه بستن محل جلسات همیشگی انتخابات مجامع ورزشی در سالن رضازاده.

گلایه های #میرشادماجدی از شرایط بوجود آمده در روز برگزاری مجمع، زمانی برای حاضران در تالار امیران اردبیل تبدیل به #آوار شد که وی از دریافت پیامک های توهین و تهدیدآمیز در بدو ورود به اردبیل پرده برداشته و گفت: مسائل درون استانی را، #دروناستان حل کنید.

سرپرست فدراسیون فوتبال اما علیرغم همه حواشی بوجود آمده و نارضایتی از بی توجهی ها، با اشاره به پتانسیل های ورزشی استان و امیدواری به معرفی ستاره های جدید در فوتبال اردبیل، صراحتا اعلام کرد در تخصیص اعتبارات آتی به استانها، سهم ویژه ای برای #فوتبال_اردبیل در نظر خواهد گرفت تا نشان بدهد برخلاف انوشیروانی، اسیر توهمات کودکانه نشده و در قالب یک ورزشکاری که مدیریت را نیز بخوبی بلد است، رضایت فوتبالدوستان اردبیلی را بدست آورد.

گویا سجاد انوشیروانی که قادر است ساعتها در جمع دانشجویان و ورزشکاران از جوانمردی و #رفاقت در رقابت های ورزشی موعظه نماید، از عدم تائید فنی چند نامزد ریاست هیات فوتبال استان و بی تفاوتی به نامه اعتراض اداره کل توسط فدراسیون فوتبال گلایه مند بوده، با دهن کجی عامدانه به حضور میهمانان بلندپایه فدراسیون در اردبیل، حتی نماینده ای را از جانب خود به مجمع نفرستاد تا اینگونه چوب حراج به اعتبار ورزش استان بزند.

در طول دو سالی که از حضور وی در مدیریت ورزش و جوانان استان می گذرد، تعدادی از مجامع انتخابات ورزشی استان با #حاشیه همراه بوده است. تکیه کلام #تمکینبهقانون و مقررات، امروز به بدترین شکل ممکن از سوی انوشیروانی، لگدمال شد. چه مجامعی که با کوچکترین اعتراض ورزشکاران آن به علت عدم احراز صلاحیت و شرایط نامزدهایش، با پاسخ کوبنده: بر طبق مقررات، حائز شرایط نشد، مواجه می شد، چرا امروز خود به آن اصول #پایبند نشد؟

ما امیدوار بودیم که به لطف حضور سرپرست فدراسیون فوتبال در استان، فرصتی پیش آمده که فوتبال اردبیل جان تازه ای بگیرد، اما با عدم درایت و دوراندیشی مدیران ارشد ورزش استان، این #فرصتطلایی نیز به هدر رفت. برای رئیس هیات فوتبال استان در ادامه مسیر، موفقیت آرزومندیم و امیدواریم با دوراندیشی و استفاده از تمام ظرفیت های فوتبالی های استان و پایان بخشیدن به اختلافات گذشته، همدلی را به اردوگاه #هیاتفوتبال استان برگرداند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/246434

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *