http://didshahr.ir/246205

04:10 :: 1401/02/15

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: آمادگی بر این است تا امسال اشتغال به ۶۵ هزار شغل ارتقا دهیم و با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی موانع موجود در توسعه اشتغال‌زایی را برطرف کنیم.

رامین صادقیعفت آقایاری

رامین صادقی در دیدار با مسئولان استان اردبیل اظهار داشت: اشتغال‌زایی برای 6 هزار و 500 نفر در اصناف استان فراهم شده و 3 هزار و 150 نفر نیز تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند و تمهیدات لازم در این زمینه برای رسیدگی به وضعیت اصناف باید مورد توجه واقع شده است.

وی بیان کرد: 48 اتحادیه در مرکز استان فعالیت می‌کنند و در مجموع 49 هزار واحد صنفی فعال هستند که در 6 اتاق و 117 اتحادیه در سطح استان فعالیت می‌کنند و برنامه‌ریزی بر این است تا ارائه خدمات بیمه‌ای برای فعالان این عرصه در دستور کار باشد که به همین منظور انتظار می‌رود بانک‌ها با اصناف در پرداخت تسهیلات همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل ادامه داد: از زمستان سال گذشته به بهانه منابع و مصارف پرداخت تسهیلات به اصناف با تعلل روبه‌رو شده در حالی که نیازمند بهره‌مندی از این تسهیلات مانند حوزه صنعت هستیم و انتظار می‌رود با هدف توسعه اصناف امسال تسهیلات پرداختی به فعالان این عرصه با شرایط مطلوب و مناسب همراه باشد.

صادقی عنوان کرد: توانمندی اصناف در حل مشکلات و نارسایی‌ها در حوزه بیمه باید مورد توجه باشد تا شرایط مناسب برای بیمه اجتماعی مبنای کار باشد و آمادگی بر این است تا امسال اشتغال به 65 هزار شغل ارتقا دهیم و با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی موانع موجود را برطرف کنیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: اجرای طرح نهضت ملی مسکن با هدف تامین زمین مورد نیاز برای ساخت واحدهای مسکونی و نیز پوشش بیمه تکمیلی مد نظر است و از طرفی باید حمایت‌های لازم از این عرصه مورد توجه واقع شود تا بتوانیم به تمامی اهداف و خواسته‌های خود در این زمینه دست یابیم و مشکلات و موانع را برطرف کنیم.

رامین صادقی:موانع اشتغال در اردبیل برطرف شود

موانع اشتغال در اردبیل برطرف شود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/246205

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *