http://didshahr.ir/246078

11:07 :: 1401/02/10

سی و سومین جشنواره ملی امتنان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد با تقدیر از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه ملی در سال 1400 به پایان رسید.

لوح تقدیر
در این مراسم که با آغاز هفته کارگر همراه بود از شرکت طنین پیک سبلان به عنوان واحد نمونه ملی تقدیر شد.

در متن لوح اهدا شده رئیس جمهوری آمده است؛
به پاس سپاس تلاش جنابعالی در بهره گیری از استعداد و توانمندی ها و احساس مسئولیت در بهبود فرآیندهای تولید و افزایش بهره وری، در سالی که از سوی رهبر معظم رهبری (مدظله) مزین به عنوان سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری شده است، لوح تقدیر سی و سومین جشنواره ملی کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه ملی در سال 1400 به شما تقدیم می شود.

امید است با تلاش و انگیزه ای دو چندان، از دانش و تجربه ارزشمند خود در ارتقای سطح کیفی کار و بنگاه های تولیدی بهره گرفته و در ترسیم آینده ای بهتر برای جامعه ایرانی و ساخت تمدن نوین اسلامی، سربلند و موفق باشید.

این مراسم عصر روز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه با حضور رئیس جمهوری، وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت و مسئولان انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی کارگران و جمعی از واحدهای نمونه ملی، کارگران و گروه های کار برتر کشور برگزار شد.

شرکت طنین پیک سبلان با مدیرعاملی صفا سراج مهدی زاده در شهرک صنعتی اردبیل2 قرار دارد که عمده تولیدات این واحد تولیدی، انواع توپ های ورزشی است.

انتخاب شرکت طنین پیک سبلان به عنوان واحد نمونه ملی سال 1400

انتخاب شرکت طنین پیک سبلان به عنوان واحد نمونه ملی سال 1400

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/246078

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.