http://didshahr.ir/245714

07:49 :: 1401/01/31

سختگوی شورا شهر اردبیل گفت: متاسفانه در پشت هر سرمایه‌گذار، مافیاهایی وجود دارد که سالها تعیین تکلیف پروژه را به تعویق می‌اندازد.

حضور مافیاها برای پروژه های شهر اردبیل

مینا نهامین، عضو شورای شهر اردبیل در صحن علنی شورا گفت: نبایستی روند مشارکت و سرمایه گذاری در شهرداری اردبیل به سمتی باشد که به نماد زمین‌خواری و اتلاف وقت و هزینه‌ی شهری تبدیل شود

وی که در بررسی لایحه‌ی مشارکت در احداث زمین آهن فروشان سخن می‌گفت، اظهار کرد: تجربه نشان داده است در مشارکت‌هایی حجم و مبلغ بالاتر باید دقت بیشتری صورت گیرد چون احتمال شکست بیشتر است

وی با اشاره به اینکه  نبایستی مشارکت‌های شهرداری به نماد زمین‌خواری و رانت تبدیل شود، گفت: متاسفانه در پشت هر سرمایه‌گذار، مافیاهایی وجود دارد که سالها تعیین تکلیف پروژه را به تعویق می‌اندازد.

نهامین ادامه داد: در هر سرمایه ‌گذاری باید به توانایی مالی، رزومه واقعی و توانایی فنی افراد توجه کرد و اسیر چند برگ توجیه نشد.

وی ضمن استقبال از خروج مشاغل مزاحم به خارج از شهر گفت: بارها وعده‌ی خروج مشاغل داده شده است، اما با توجه به عدم تحقق آنها، مردم به این مصوبات به دید خط مجوزی برای زمین خواری نگاه می‌کنند که با تمهیدات خاص و تعیین شاخص، این ذهنیت باید عوض شود.

آهن فروشان

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245714

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.