http://didshahr.ir/245706

02:20 :: 1401/01/31

تایلند کشوری زیباست که از سمت جنوب به اقیانوس هند راه دارد. به همین خاطر علاوه‌بر مناطق خاکی، جزایر مختلفی نیز در مرز دریایی تایلند قرار می‌گیرند.

سفر به جزایر تایلند

این جزایر هر کدام به‌حدی زیبا هستند که می‌توان آن‌ها را از نظر گردشگری یک کشور مستقل دانست. اگر قصد خرید تور تایلند (https://www.alibaba.ir/tour/thailand) را دارید، بهتر است حتماً جزایر تایلند را به‌خوبی بشناسید و برای بازدید از آن‌ها برنامه‌ریزی کنید. پس با ما همراه باشید تا بهترین جزایر تایلند و معروف‌ترین آن‌ها را بشناسید.

جزیره پوکت

جزیره پوکت را می‌توان از جمله معروف‌ترین جزایر تایلند دانست. این جزیره در کنار پاتایا و بانکوک از جمله معروف‌ترین مقاصد گردشگری در تایلند به حساب می‌آید. همچنین باید بدانید که این جزیره، بزرگترین جزیره در تمام تایلند نیز محسوب می‌شود.

جزیره پوکت سواحلی بسیار زیبا، مراکز تفریحی متعدد، مناطق جنگلی زیبا، پارک‌های ملی متعدد و باغ‌وحش‌هایی بسیار هیجان‌انگیز است. پس در جزیره پوکت هر کس با هر سلیقه‌ای هم که باشد، سرگرم خواهد شد. هزینه سفر به جزیره پوکت در مقایسه با سایر مناطق تایلند بیشتر است. با این حال باز هم همیشه گردشگرانی هستند که به عشق جزیره زیبای پوکت به تایلند سفر می‌کنند. هر چند بار هم که به پوکت سفر کنید، باز هم تماشای جاذبه‌های این جزیره برایتان تازگی خواهد داشت.

جزایر فی فی

جزایر فی فی نام یک مجموعه جزیره است که در بین جزیره پوکت و رشته کوه مالاکا قرار گرفته‌اند. این جزایر در لیست بهترین جزایر تایلند از نظر زیبایی طبیعی به حساب می‌ایند. هر کدام از این جزایر به شکلی خاص زیبا هستند. برخی از آن‌ها زیباترین سواحل را دارند و برخی دیگر دارای بهترین مناطق کوهستانی هستند.

جزایر فی فی همانند پوکت مشهور نیستند. به همین خاطر خلوت‌تر هستند و می‌توانید در آن حسابی از آرامش طبیعت لذت ببرید. وقتی که در این جزیره استراحت می‌کنید، احساس خواهید کرد که در مرز بین خواب و رؤیا حضور دارید. آرامش و زیبایی جزایر فی فی ، زیباترین خاطرات تور تایلند شما را رقم می‌زنند. پس بهتر است حداقل چند روزی را در این جزایر تماشایی اقامت کنید.

جزیره کو سامویی

سفر به جزایر تایلند

جزیره کو سامویی که به‌صورت مختصر اکثراً آن را با نام جزیره سامویی می‌شناسند، از دیگر جزایر تایلند محسوب می‌شود. این جزیره می‌توان جزو لوکس‌ترین جزایر تایلند دانست. در این جزیره انواع امکانات لوکس و مجلل در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

پس می‌توانید برای ماه عسل یا سفرهای خاص و مناسبتی روی جزیره کو سامویی حساب کنید. هزینه سفر به سامویی بسیار گران می‌شود؛ اما در عین حال می‌توانید خاص‌ترین سفرتان را به تایلند تجربه کنید. سامویی سواحلی بسیار زیبا، باغ‌هایی از درختان نارگیل و موز، مناطق کوهستانی و مراکز تفریحی بسیار هیجان‌انگیز دارد. پس اگر می‌خواهید به بهترین شکل ممکن تایلند را تجربه کنید، بهتر است عازم کو سامویی شوید و البته هزینه گزاف آن را هم پرداخت کنید.

جزیره کو پانگان

جزیره کو پانگان از جمله معروف‌ترین و خاص‌ترین جزایر تایلند است. هر ماه یک جشن بسیار خاص در این جزیره با نام جشن ماه کامل برگزار می‌شود. در این مراسم گردشگران از سراسر دنیا به جزیره کو پانگان می‌آیند و کنار هم جشن می‌گیرند.

تا مدت سه روز، جشن و پایکوبی در جزیره کو پانگان برگزار می‌شود. پس از آن هر کس به جزیره یا شهری که در آن اقامت دارد باز می‌گردد. لازم به ذکر است که ماه کامل هر ماه، گردشگران برای برگزاری این جشن کنار هم جمع می‌شوند و پس از آن معمولاً جزیره کو پانگان را ترک می‌کنند. به همین خاطر جزیره کو پانگان اقامتگاه‌های باکیفیت و لوکسی ندارد.

جزیره کو تائو

سفر به جزایر تایلند

جزیره کو تائو را به جزیره لاک پشت در تایلند می‌شناسند. اگر به غواصی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید دنیای زیر آب را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید، بهتر است سری به جزیره کو تائو بزنید. غواصی در این جزیره شما را گونه‌های آبزی مختلفی آشنا می‌کند.

علاوه‌بر لذت غواصی، می‌توانید از سواحلی با شن‌های سفید و رستوران‌های سنتی کنار ساحلی جزیره کو تائو حسابی لذت ببرید. این جزیره بسیار آرام است و همانند سامویی یا پوکت قیمت گرانی ندارد. پس می‌توانید به جای سفرهای رایج و کلیشه‌ای به پاتایا یا بانکوک، اینبار تور تایلند را به جزیره کو تائو تجربه کنید.

جزیره کو لیپ

جزیره کو لیپ را بی‌شک می‌توان جزو زیباترین جزایر تایلند دانست. این جزیره از نظر ظاهری آنقدر زیباست که بهترین گزینه برای سفر ماه عسل محسوب می‌شود. جزیره کو لیپ فضایی بی‌نهایت عاشقانه و شاعرانه دارد. پس برای یک سفر رمانتیک، می‌توانید روی جزیره کو لیپ حساب کنید. هتل‌های لوکس، بارهای شلوغ و رستوران‌هایی سنتی در این جزیره کو لیپ حضور دارند که می‌توانید از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

به‌صورت کلی می‌توان گفت که چندین و چند جزیره مختلف در تایلند وجود دارند. هر کدام دارای زیبایی مخصوص به خود هستند. اگر ماجراجو هستید و می‌خواهید سفری کلیشه‌ای همانند دیگران نداشته باشید، بهتر است از جزایر مختلف تایلند دیدن کنید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245706

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.