http://didshahr.ir/245564

06:17 :: 1401/01/28

حسین پیرموذن گفت: اتاق بازرگانی با برگزاری استارتاپ‌ها و احصا نیازهای دانش‌پایه واحدهای تولیدی در راستای دانش‌بنیان شدن تولید استان پیش قدم می‌شود.

کمال پیرموذن

حسین پیرموذن در صدمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی، گفت: اتاق بازرگانی با برگزاری استارتاپ‌ها و احصا نیازهای دانش‌پایه واحدهای تولیدی در راستای دانش‌بنیان شدن تولید استان پیش قدم می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل افزود: طبق دستور شورای گفتگوی کشوری این فرصت را داریم تا پیشنهادهای خود را درخصوص شعار سال به این شورا گزارش کنیم تا پس از تصمیم گیری در این شورا به صورت آیین‌نامه عملی ابلاغ شود.

وی تاکید کرد: انتظار داریم در سالی که تحت عنوان تولید دانش‌بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است شرایط و زیرساخت‌ها برای فعالیت دانش‌بنیان بخش خصوصی بیش از گذشته فراهم شود.

پیرموذن همچنین درخصوص لزوم رعایت قوانین از سوی سازمان امور مالیاتی، بیان کرد: انتظار ما از سازمان امور مالیاتی در ارتباط با مالیات‌ستانی از واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی، اجرای دقیق قانون است.

رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل اضافه کرد: اختلاف فعالان بخش خصوصی با سازمان امور مالیاتی اغلب به دلیل تفسیر قوانین است، در اغلب موارد سخت‌ترین تفسیرها برای بخش خصوصی در نظر گرفته می‌شود.

وی تاکید کرد: رویکرد مثبت سازمان امور مالیاتی درمورد واحدهای تولیدی می‌تواند موجب افزایش سرمایه‌گذاری در استان اردبیل و توسعه اقتصادی استان باشد.

حسین پیرموذن:اتاق بازرگانی برای دانش بنیان شدن تولید پیش قدم می‌شود

اتاق بازرگانی برای دانش بنیان شدن تولید پیش قدم می‌شود

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245564

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *