http://didshahr.ir/245520

01:14 :: 1401/01/27

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: برای اجرای طرح های آمارگیری 25 نفر نیروی جدید آمارگیر جذب خواهیم کرد.

برنامه نویس سایت

فریبرز دهقان اظهار کرد: سالانه آمارگیری های متنوع در سطح استان انجام می شود که در حوزه های اقتصادی، اجتماعی شامل هزینه – درآمد خانوارها، قیمت محصولات و خدمات است که آمار و اطلاعات آن به شکل مستند در اختیار برنامه ریزان قرار می گیرد.

وی جذب 25 نیروی آمارگیر را یادآور شد و خاطرنشان کرد: این نیروها به صورت پرداختی ماهانه یا فصلی با معاونت آمار و اطلاعات همکاری خواهند کرد که ثبت نام از داوطلبان تا 15 اردیبهشت انجام می شود.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل شرایط جذب نیروی آمارگیر را داشتن مدرک لیسانس و داشتن کارت پایان خدمت برای پسران اعلام کرد و گفت: علاقمندان اعم از آقا و خانم می توانند در طرح های پژوهشی و آمارگیری که از امسال به صورت حضوری انجام می شود مشارکت کنند.

دهقان با بیان اینکه 25 مورد آمارگیری در طول سال توسط معاونت آمار و اطلاعات انجام می شود، تصریح کرد: بخشی از این آمارگیری ها ثابت و بخشی نیز به صورت متغیر در طول سال انجام می شود تا اطلاعات جدید احصاء شده و در اختیار گروه های هدف قرار گیرد.

وی ادامه داد: علاقمندان به آمارگیری برای مشارکت در طرح های آمارگیری می توانند به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مراجعه و با پر کردن فرم مورد نظر و شرکت در مصاحبه پذیرش شده و فعالیت خود را از اواسط اردیبهشت ماه در قالب طرح های آمارگیری آغاز کنند.

داود شایقی:جذب 25 آمارگیر در سال جاری

جذب 25 آمارگیر در سال جاری

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245520

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.