http://didshahr.ir/245503

12:39 :: 1401/01/27

صبح امروز یک زن مورد حمله گرگ گرسنه قرار گرفت.

گرگ گرسنه به یک زن در خلخال حمله کرد

صبح امروز ساعت ۷:۴۵ در هشجین میدان مسجد جامع گرگ وحشی به خانم فرامرزی حمله میکند و به شدت او را زخمی کرده است و جراحت سنگینی وارد شده که فریادهای این زن مردم وارد صحنه شده و گرگ را متواری می کنند.

وی بعد از انتقال به درمانگاه سریعا به بیمارستان خلخال اعزام می‌شود.

روابط عمومی اداره حفاظت از محیط زیست خلخال در این مورد آورده است: با ابراز تاسف از مجروح شدن تعدادی از شهروندان عزیز بر اثر حمله گرگ و آرزوی بهبودی برای این بزرگواران به اطلاع همشهریان محترم می رساند به محض دریافت خبر حادثه اکیپ های گشت یگان حفاظت محیط زیست در شهر هشجین حضور یافته و با همکاری همیاران محترم گرگ مهاجم که به تشخیص اداره دامپزشکی هار بوده تلف گردید.

در همین حال صبح امروز نیز بنابر گزارش همشهریان هشجینی 2 قلاده گرگ نیز در اطراف جنوبی شهر مشاهده شده است.

جوانمردی رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلخال گفت: این افراد که ۲ زن جوان و میانسال ساکن شهر هشجین هستند، پیش از ظهر امروز یکی در حوالی میدان مسجد جامع در حال رفتن به سرکار خود و یکی دیگر نیز در حال غذا دادن به ماکیان خانگی در داخل حیاط منزل خود مورد حمله گرگ قرار گرفته و از ناحیه سر، صورت و بدن مجروح شدند.

وی افزود: یکی از ۲ قلاده گرگ مشکوک به هاری توسط یکی از همیاران محیط زیست در هشجین شناسایی و کشته شد و هم اکنون ۲ اکیپ از محیط بانان این اداره از مرکز شهرستان به شهر هشجین اعزام و در این شهر مستقر شده و در حال شناسایی گرگ دوم هستند.

سوم اسفند ماه سال گذشته یک کودک ۹ ساله و یک جوان ۱۸ ساله در شهر هشجین به علت حمله یک گرگ مجروح و راهی بیمارستان شدند و با وجود جستجوی گسترده از سوی محیط بانان گرگ مهاجم هرگز پیدا نشد.

همچنین از هم اکنون اکیپ های گشت محیط زیست بصورت شبانه روزی در سطح شهر هشجین مشغول گشت زنی می باشند.

از محضر همه همیاران و همشهریان محترمی که سلاح شکاری دارند خواهشمند است با حضور در اکیپ های گشت ما را در دفع جانوران وحشی از سطح شهر هشجین یاری نمایند.

از عموم همشهریان محترم استدعا دارد به محض مشاهده گرگ در هر نقطه از شهر هشجین سریعا موضوع را با شماره تلفن های اطلاع دهند.
09149547427
09143526619

هشتجین از توابع شهرستان خلخال می باشد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245503

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.