http://didshahr.ir/245323

01:48 :: 1401/01/21

سبحانی با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: تعداد ۳۴ هزار و ۲۶۷ در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد، ۲۵ هزار و ۴۲۲ نفر واجد شرایط دریافت تسهیلات بوده و مجموع افراد مراجعه‌کننده و تشکیل پرونده ۱۲ هزار و ۲۶۴ نفر بوده است.

مسکن مهر

وی تشریح کرد: تاکنون ۸ هزار و ۳۱ نفر افتتاح حساب کرده و روند اجرایی در ۱۵ شهر با ظرفیت ساخت ۲ هزار و ۹۲۵ واحد مسکونی در حال انجام است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل با اشاره به اجرای طرح هادی در روستا‌های استان اردبیل بیان کرد: بر اساس آمار‌های موجود، تعداد یک هزار و ۱۷ روستای استان اردبیل بالای ۲۰ خانوار بوده که در ۲۶۶ روستا بازنگری طرح‌ هادی انجام یافته و تعداد ۱۵۶ روستا نیز در دست بازنگری قرار دارد و تعداد ۲۶۹ روستا نیز نیازمند بازنگری طرح هادی است.

اوی تشریح کرد: در مجموع از کل روستاهای بالای ۲۰ خانوار تعداد ۴۸۶ مورد طرح هادی اجرایی شده است و بر این اساس نزدیک ۴۵ درصد از روستاها برای یکبار طرح هادی در آن‌ها اجرا شده است و علاوه بر آن تاکنون ۱۰۴ هزار و ۴۶ جلد سند مالکیت با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در ۴۶۴ روستا و ۲۳ شهر به متقاضیان صادر شده است.

سبحانی گفت: در سال ۱۴۰۰ میزان ۷۰ میلیارد تومان قیر رایگان برای استان اردبیل اختصاص یافته که بر این اساس آسفالت‌ریزی ۱۱۳ روستا در برنامه کاری قرار گرفته است.

ثبت‌نام ۳۴ هزار و ۲۶۷ نفر در طرح نهضت ملی مسکن

ثبت‌نام ۳۴ هزار و ۲۶۷ نفر در طرح نهضت ملی مسکن

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245323

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.