http://didshahr.ir/245285

06:13 :: 1401/01/20

محمود عباس زاده با اشاره به اینکه بزرگراه مشگین شهر به اردبیل نیمه نخست امسال به اتمام می رسد، گفت:اعتبار تزریق شده به این پروژه در سال ۱۴۰۰ به اندازه کل اعتبارات تزریق شده در ۱۰ سال گذشته بود.

غروب در جاده

محمود عباس زاده گفت: پروژه چهار بانده شدن مشکین شهر به اهر حدود 11 سال پیش ردیف بودجه ای اخذ کرده بود اما عملا هیچ قدم مثبتی برای احداث آن برداشته نشده است که با پیگیری های لازم کلنگ آن در نزدیک ترین زمان ممکن به زمین زده خواهد شد.

وی افزود: با تلاش های مسمتر چهار بانده شدن مشکین شهر به اردبیل نیمه نخست امسال به اتمام می رسد ضمنا باید گفته شود اعتبار تزریق شده به این پروژه در سال 1400 به اندازه کل اعتبار تزریق شده در 10 سال گذشته بود.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس عنوان کرد: پیگیری های لازم برای احداث محور میانبر مشکین شهر به سراب نیز با همکاری نماینده سراب انجام شده است و این مهم نیز ادامه خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: تلاش ها برای احداث سد اهل ایمان در مشکین غربی انجام شده و دستور صریح وزیر در این رابطه نیز صادر گردید ضمن اینکه مسئله مذکور با جدیت توسط امور آب استان پیگیری می شود.

عباس زاده مشگینی عنوان کرد: همچنین برای نجات بخشی سد اینچه نو و سد روستای اونار نیز وزیر نیرو دستور صریح داده اند تا اینکه برای اجرا با جدیت پیگیری شود.

محمود عباس زاده

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245285

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.