http://didshahr.ir/245182

06:30 :: 1401/01/18

شهردار اردبیل از افزایش تعرفه‌های جدید تاکسی‌های اردبیل در راستای حمایت از صنف تاکسیرانان و با لحاظ توان مردم در پرداخت بر اساس مصوبه شورای شهر خبر داد.

محمود صفری

محمود صفری اظهار کرد: خدمات‌رسانی تاکسی‌های اردبیل به دلیل عدم افزایش مناسب تعرفه‌ها در چند سال گذشته همراه با ضرر بوده است و امسال این موضوع ترمیم خواهد شد.

وی با اشاره به شروع به کار مدارس از ۱۴ فروردین بدلیل جابه‌جایی دانش‌آموزان توسط والدین و بروز ترافیک در بیشتر مناطق شهر اردبیل گفت: با جلب رضایت متقابل رانندگان زحمت‌کش تاکسی و شهروندان بخش قابل توجهی از مشکلات حوزه ترافیک مرتفع شده است.

شهردار اردبیل توسعه فضای سبز مناطق کم‌برخوردار و نگهداری فضای سبز شهری را اولویت‌دارترین برنامه شهرداری در سال جاری ذکر کرد.

افزایش ۱۰ هکتاری فضای سبز اردبیل

وی با اشاره به اینکه برای افزایش فضای سبز شهری در اردبیل بیش از ۱۰ هکتار زمین در سطح شهر از جمله ۶ هکتار در محله کم‌برخوردار میراشرف تملک شده است، گفت: با طراحی و کار بر روی نقاطی همچون میراشرف، باغ واقع در حدفاصل میدان بسیج تا میدان ارتش و نیز زمین‌های با کاربری فضای سبز در محدوده برخی شهرک‌ها تلاش خواهیم کرد تا بخشی از خلاء موجود در مقوله توسعه فضای سبز شهر اردبیل را جبران کنیم.

محمود صفری:تعرفه جدید تاکسی‌ها در اردبیل اعلام شد

تعرفه جدید تاکسی‌ها در اردبیل اعلام شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/245182

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.