http://didshahr.ir/244858

01:38 :: 1401/01/12

آیا زمین چمن استادیوم شهید کلانتری پارس آباد مغان جزو اموال بیت المال نیست؟

ورزشگاه شهید کلانتری در یک قدمی ویرانی

چندین سالی بود که ورزشکاران، فوتبال دوستان و تیم های فوتبال شهرستان پارس آباد مغان چشم انتظار ترمیم چمن ورزشگاه شهید کانتری این شهرستان مرزی بودند که با پیگیری عباس جهانگیرزاده نماینده شهرستان های مغان ( اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد )، تلاش استاندار  استان اردبیل و مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل بلاخره انتظار ها به پایان رسید و بودجه لازم جهت مرمت و ترمیم تنها استاديوم شهرستان مرزی پارس آباد مغان اختصاص یافت و در اولین فرصت پروژه به پیمانکار سپرده شد.

تقربیا حدود ۷ ماه از اتمام عملیات ترمیم پر‌وژه چمن استاديوم ورزشی شهید کلانتری پارس آباد مغان گذشته است اما متاسفانه بری از چمن نیست و براساس شنیده ها بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای بیت المال هزینه در برداشته است و به نقل از ورزشکاران عدم مدیریت حسن ایمان نژاد سرپرست فعلی اداره ورزش و جوانان این شهرستان در نگهداری این ورزشگاه باعث از بین رفتن آن شده است.

جناب آقای مهندس عباس جهانگیرزاده، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل و مسئولان و بازرسین ذی ربط؛ آیا چمن استادیوم ورزشگاه شهید کانتری پارس آباد مغان جزو اموال بیت المال نیست؟ یا رسیدی و نظارت بر حیف و میل اموال در حیطه کاری شما عزیزان نمی باشد؟

مدیران استان باید به این سوال افکار عمومی و ورزشکاران جواب دهند که آیا در مجموعه اداره کل ورزش و جوانان استان این قدر قحطی نیرو وجود دارد که برای اداره ورزش شهرستانی همچون پارس آباد باید از نیروی اداره آموزش و پرورش استفاده نمایند؟

استاندار انقلابی و ولایی استان اردبیل، آیا می توانید رئیس جمهوری همچون سید ابراهیم رئیسی معرفی کنید که دلش به حال بیت المال و حقوق مردم بسوزد؟ آقای عاملی از شما انتطار می رود همچون رئیس جمهور با تمام قدرت، درایت و قاطعیت در تغییر مدیران نالایق و نا کارآمد حتی منتظر صبح هم نمانید مدیران بی کفایت لازم است شبانه تغییر کنند.

از مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل دکتر انوشیروانی که مورد حمایت ورزشکاران، جوانان و خبرنگاران استان هستند انتظار می رود در اولین فرصت و بدون درنگ شخصا از استادیوم شهید کلانتری پارس آباد مغان بازدید نمایند و از نزدیک شاهد ویرانی بیت المال باشند.

نگارنده : احمد آذری جعفرلو
فعال اجتماعی و رسانه ای

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/244858

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.