http://didshahr.ir/244848

06:03 :: 1401/01/11

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ضمن تکذیب تامین زمین از محدوده شهرها به نام اراضی کشاورزی گفت: ساخت مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن با اقدام غیرقانونی نسبت به تامین زمین اقدام نشده و محدودیت‌هایی برای تغییر کاربری‌ها مبنای کار است.

مسکن مهر

تسنیم: محبوب حیدری اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر تغییر کاربری اراضی محدوده شهرها بدون اخذ مجوز قانونی در حال انجام است که برخورد قانونی با این تغییرات با جدیت در دستور کار است و اخذ مجوز قانونی تغییر کاربری‌ها با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به این که نهضت ملی مسکن بعد از پایش نهایی ثبت‌نامی‌ها به صورت جدی پیگیری شده است بیان کرد: عملیات احداث واحدهای مسکونی آغاز شده و تلاش و جدیت بر این است تا با تامین زمین نسبت به ساخت واحدهای متعدد مسکن برای متقاضیان برنامه‌ریزی کنیم که پرداخت به موقع مبالغ راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در احداث واحدها کمک و یاری کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ضمن تکذیب تامین زمین از محدوده شهرها به نام اراضی کشاورزی گفت: ساخت مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن با اقدام غیرقانونی نسبت به تامین زمین اقدام نشده و شرایط و محدودیت‌هایی برای تغییر کاربری‌ها برای در نظر گرفتن شرایط و محدودیت‌ها در نظر گرفته‌ایم.

حیدری تصریح کرد: ارائه درخواست به راه و شهرسازی توسط متقاضیانی که تمایل به تغییر کاربری دارند در دستور کار قرار گرفته تا امکان صدور مجوزهای قانونی در محدوده شهرها برای اراضی فراهم شود که به همین منظور تامین زمین رایگان برای احداث مسکن انجام یافته و با رفع برخی محدودیت ها درصدد هستیم زمین مورد نیاز را تامین و در اختیار سازندگان قرار دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: تامین تسهیلات بانکی به عنوان یک اولویت اساسی و مهم در دستور کار قرار گرفته که امسال درصدد هستیم با همکاری بنیاد مسکن نسبت به اجرای طرح نهضت ملی مسکن موفق عمل کرده و به تمامی اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشانیم که این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت است.

جزئیات جدید از تامین تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن در اردبیل

جزئیات جدید از تامین تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/244848

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *