http://didshahr.ir/244839

06:26 :: 1401/01/11

سرپرست فرمانداری گرمی مغان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در بحث نظارت به نحوه توزیع و پخش آرد بصورت ویژه ورود و مقادیر زیادی آرد قاچاق به ارزش هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط کردند.

آرد نان

حسین مولایی اظهار کرد: قاچاقچیان با همکاری بیش از ۳۷ نانوایی قصد انتقال این آردها به یکی از کارخانه‌های آرد واقع در شهرستان همجوار را داشتند که از این کار پیشگیری شد.

وی ادامه داد: در این زمینه برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل شد.

سرپرست فرمانداری گرمی مغان در خصوص پخت نانوایی‌ها نیز گفت: امسال در سایه نظارت دقیق و برخورد با مفسدان علاوه بر سهمیه‌های توزیع شده، مقداری آرد به صورت اضافه پخت به تعدادی از نانوایی‌ها که توان تولید بیشتر را داشتند اختصاص داده شد تا به میزان بیشتری پخت کرده و مردم نان مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی خاطرنشان کرد: امسال مشکل کمبود نان و صف‌های طویل در این شهرستان وجود ندارد.

مولایی با تاکید بر اینکه نانوایان به هیچ وجه در پخت نان نباید کوتاهی کنند ، به مردم توصیه کرد در صورت مشاهده تخلف فرمانداری و بخشداری‌ها را مطلع کنند تا به تخلفات رسیدگی شود.

وی همچنین با اشاره به برخی گلایه‌ها از پخت نامطلوب افزود: متاسفانه برخی نانوایی‌ها کیفیت و وزن تعیین شده نان را رعایت نمی‌کنند که با حضور بازرسی صمت، تعزیرات حکومتی و مرکز بهداشت به صاحبان این نانوایی‌ها تذکرات لازم داده شده و در صورت تکرار با آنها برخورد خواهد شد.

کشف آرد قاچاق در گرمی

کشف آرد قاچاق در گرمی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/244839

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *