http://didshahr.ir/243880

03:10 :: 1401/06/17

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی فردی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به تبلیغ و فعالیت در زمینه آموزش و انجام خدمات پزشکی تخصصی بدون مجوز می‌نمود، خبر داد.

RE13 232

اگر شما هم علاقه دارید که به کشور هلند سفر کرده و در آن جا اقامت داشته باشید، پیش از هر چیز دیگری باید برای اخذ ویزا و دعوت نامه هلند اقدام کنید. در حقیقت دعوت نامه از دسته مدارکیست که روند دریافت ویزا را راحت تر و سریع تر می کند. کشور هلند نیز مانند سایر کشورها با توجه به هدف فرد متقاضی از سفر، دعوت نامه های متفاوتی صادر می کند که شما باید با توجه به شرایط تان بهترین مورد ممکن را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که دعوت نامه ها به تنهایی برای ورود و اقامت در خاک هلند کافی نیستند و تنها از مدارکی به سمار می روند که باید آن ها را برای تسهیل روند اخذ ویزا، به سفارت ارائه کنید. چنانچه تمایل داشته باشید می توانید در هر گوشه ای از این مسیر از کارشناسان حرفه ای مجموعه “سفری دیگر” کمک گرفته و با آگاهی بیشتری برای اخذ ویزا و سفر به این کشور اقدام کنید.

  • آشنایی با انواع دعوت نامه های هلند

همانطور که پیش از این گفتیم دعوت نامه هلند با توجه به هدف فرد متقاضی از سفر به این کشور، انواع متفاوتی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 دعوت نامه توریستی هلند

بدون شک دعوت نامه توریستی یکی از محبوب‌ترین انواع دعوت نامه می باشد که به کمک آن می توانید برای اخذ ویزا و اقامت کوتاه مدت در خاک کشور هلند درخواست دهید. این دعوت نامه همان طور که از نامش پیداست برای اهداف توریستی و تفریحی صادر شده و شما نمی توانید برای اهداف کاری، تجاری و.. از آن استفاده کنید.

دعوت نامه خویشاوندی هلند

دعوت نامه هلند از نوع خویشاوندی معمولا از سوی آشنایان و بستگان درجه یک، برای فرد متقاضی صادر شده و او را برای سفر کوتاه مدت به هلند دعوت کند. این در این نوع دعوت نامه ها باید اطلاعات کامل فرد دعوت کننده و دعوت شونده، شماره تماس، شغل، سال تولد، محل سکونت و.. به طور کامل ذکر شده و همچنین دلیل سفر فرد متقاضی به کشور هلند و ارتباط فامیلی اش با فرد دعوت کننده نیز باید به جزئیات توضیح داده شود.

 دعوت نامه کاری هلند

برای دریافت دعوت نامه کاری هلند پیش از هر چیز باید از سوی یک شرکت معتبر هلندی پیشنهاد کار دریافت کرده و سپس با دریافت دعوت نامه کاری برای اخذ ویزا اقدام کنید. شرایط کلی به این صورت است که شرکت مورد نظر ابتدا باید به مدت 3 ماه آگهی جذب نیروی کار را در هلند انتشار داده و چنانچه نتواند نیروی مورد نیازش را پیدا کند، آگهی را در کشورهای اروپایی منتشر خواهد کرد. چنانچه کارفرما باز هم نتواند به نتیجه مطلوب دست پیدا کند، در این صورت قادر است نیروی کار را از کشورهای خارجی مانند ایران جذب کند. از آنجایی که کارفرما باید مسئولیت کامل رفتارهای فرد متقاضی را بر عهده بگیرد، ارسال دعوت نامه های کاری معمولا بسیار حساس و زمان بر می باشد. دعوت نامه هلند از نوع کاری معمولا به صورت ایمیل ارسال شده و با در دست داشتن آن می توانید برای اخذ ویزا به سفارت مراجعه کنید.

برای دریافت دعوت نامه کاری به ارائه مدارک زیر نیاز خواهید داشت:

. مدارک مالی جهت اثبات تمکن مالی

. مدارک مربوط به محل اسکان و اقامت

. گذرنامه با حداقل ۲ صفحه خالی و ارائه نسخه کپی ویزای قبلی

. داشتن بیمه مسافرتی و..

به خاطر داشته باشید که افراد خارجی برای اشتغال در هلند باید شرایط مناسب زندگی را آماده کرده و مجوز کار داشته باشند. البته در صورتی که فرد متقاضی تحصیل کرده بوده و در ویزای او اجازه کار داده شده است، نیازی به دریافت مجوز کار نخواهد بود.

 دعوت نامه نمایشگاهی هلند

برای دریافت دعوت نامه نمایشگاهی در ابتدا باید نمایشگاه مورد نظرتان را جستجو کرده و پس از پیدا کردن آن، با مسئولین مربوطه ارتباط برقرار کنید. شما باید بتوانید توجه آنان را برای ارسال دعوت نامه جلب کرده و یا اگر در داخل ایران نمایندگی دارند به طور مستقیم از آن ها درخواست کنید. در این دعوت نامه نیز مانند سایرین باید هدف از سفر شما ذکر شده باشد.

برای دریافت دعوت نامه نمایشگاهی به ارائه مدارک زیر نیاز خواهید داشت:

. ارائه نامه ای رسمی مبتنی بر حضور در نمایشگاه

. ارائه پروانه کسب شرکت متقاضی حضور در نمایشگاه، به همراه ترجمه انگلیسی

. گواهی اشتغال به کار، که هدف شما از سفر و اقامت در هلند را مشخص می کند.

. اسکن دعوت نامه هلند که به صورت اینترنتی ارسال شده است.

. تاییدیه حساب بانکی شرکت یا حساب بانکی خود فرد

. ارائه اطلاعات کامل درباره شرکت ارسال کننده دعوت نامه

 دعوت نامه تجاری هلند

از آن جایی که کشور هلند در زمینه تجارت و اقتصاد برجسته بوده و قدرت بالایی دارد، اقدام برای دعوت نامه های تجاری این کشور نیز فرصت بسیار خوبی برای حضور در هلند و استفاده از اطلاعات و امکانات آن ها خواهد بود. دعوت نامه ارسال شده برای شما باید به طور رسمی ثبت شده و همچنین مشخصات فرد دعوت کننده و هدف سفر شما در آن ذکر شده باشد. این دعوت نامه ها معمولا با هدف شرکت در همایش های تجاری، بستن قرارداد و.. صادر می شوند. دعوت نامه هلند از نوع تجاری نیز معمولا به صورت ایمیل ارسال شده و شامل اطلاعات کاملی از فرد دعوت کننده و دعوت شونده می باشد.

دعوت نامه تحصیلی هلند

برای دریافت دعوت نامه تحصیلی ابتدا باید از یکی از مراکز آموزشی، موسسات یا دانشگاه های هلند پذیرش دریافت کرده و سپس برای ادامه تحصیل از طرف آن ها دعوت نامه دریافت کنید. با داشتن دعوت نامه تحصیلی شما قادر خواهید بود که به سفارت هلند مراجعه کرده و با اخذ ویزای تحصیلی به راحتی در خاک این کشور حضور پیدا کنید.

کلام پایانی

همانطور که متوجه شده اید، دعوت نامه هلند انواع متفاوتی دارد که باید با توجه به شرایط و موقعیت از میان شان انتخاب کرده و به کمک آن ها راحت تر برای اخذ ویزا اقدام کنید. چنانچه در این مسیر به کمک احتیاج دارید، شرکت “سفری دیگر” با ارائه مشاوره های لازم در زمینه امور مهاجرتی می تواند به بهترین شکل ممکن یاری دهنده شما باشد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243880

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.