http://didshahr.ir/243867

04:26 :: 1401/07/04

میز ناهار خوری تاشو از جدید ترین و رایج ترین مدل میز ناهار خوری می باشد، که امروزه نسبت به دیگر میز ناهار خوری ها به آن توجه ی ویژه ای می شود.

RE13 248

خوشبختانه تولید این میز ها فقط به دو نفره محدود نمی شود و شما می توانید این میز ها را در سایز های چهار نفره و حتی شش نفره هم در بازار جست و جو کنید و بهترین آنها را پس از بررسی کیفیت و کارایی خریداری کنید

. معمولا در خانه های متراژ کوچک همیشه داشتن یک میز ناهار خوری از غیر ممکن ترین کار ها به حساب می آمده است، چرا که میز ناهار خوری های گذشته اغلب فضای زیادی را اشغال می کردند و از هیچ گونه فضایی نمی گذشتند تا اینکه با ساخته شدن میز های ناهار خوری تاشو این آرزوی محال انگیز به راحتی قابل اجرا شد و مردم با دیدن این میز ها نور امیدی در دل آنها روشن شد؛

اینکه بتوانند این میز ها را تهیه کرده و در منازل خود از استفاده ی این میز های تاشو لذت ببرند.

برای اینکه خیال مردم را از میز های ناهار خوری تاشو راحت کنیم، تصمیم گرفته ایم تا این مقاله را به توصیف میز ناهار خوری تاشو پرداخته و تمامی جوانب آن را مورد بررسی قرار دهیم.

اگر شما هم جزء این دسته از افراد می باشید، که به دلیل کمبود جا از نداشتن میز ناهار خوری حسرت می خورید، با مطالعه ی این مقاله می توانید با این میز پر کاربرد آشنا شده و با خریداری آن منزل خود را از این رو به آن رو کنید.

RE13 249

میز ناهار خوری کم جا تاشو

 میز ناهار خوری کم جا تاشو به جز اینکه دارای سایز های متنوعی می باشد، در طرح ها و رنگ های گوناگونی تولید می شود، که همین موجب شده تا خیلی طرفدار را به سوی خود جذب کنند، چرا که با هر نوع دکوراسیونی جور در می آید و به راحتی با آنها ترکیب می شوند.

در خرید میز ناهار خوری تاشو هم مانند دیگر میز های ناهار خوری شما اول از همه باید ویژگی ها و قابلیت های آن را بررسی و تحلیل کنید؛ سپس اگر میز ناهار خوری تاشو با آنچه که در نظر شما بود مطابقت داشت می توانید آنها را با رعایت قواعد و شرایط خریداری کنید. میز ناهار خوری تاشو مثل میز ناهار خوری های دیگر از یک جنس تولید نمی شود و از جنس های دیگری هم برای ساخت میز ناهار خوری تاشو استفاده می کند. اعم از:

میز ناهار خوری چوبی، میز ناهار خوری فلزی و … . میز های ناهار خوری تاشو هم به دو شکل مستطیلی و گرد تولید می شوند و به دست مردم می رسند. و معمولا به صورت میز ناهار خوری 4 نفره و 6 نفره ساخته می شود.

انتخاب هر کدام از شکل میز ناهار خوری به نظر شخصی شما بر می گردد اما اغلب برای مکان های کوچک میز ناهار خوری تاشو گرد و در مکان های باز تر و فضای بیشتر میز ناهار خوری تاشو مستطیلی پیشنهاد می شود.

RE13 250

 ویژگی های میز ناهار خوری تاشو

در میز ناهار خوری تاشو باز و بسته شدن به صورت کشویی و تاشو می باشد. بدین صورت که زمانی شما میز ناهار خوری تاشو را باز می کنید، میز شما یک میز ناهار خوری کامل می باشد و زمانی که اقدام به بستن میز ناهار خوری تاشو می کنید، خواهید دید که چقدر راحت و بدون هیچ مشکلی جمع شده و به دلیل کوچک بودن در هر فضایی جا می شود.

میز ناهار خوری تاشو در برخی از انواع خود از کشو استفاده کرده است، که این پوئن مثبتی می باشد؛ چون که شما می توانید وسایلی را از جمله:

قاشق و چنگال و یا حتی کادر خود را در آنها نگه داری کنید و در صورت نیاز با باز کردن کشو از آنها استفاده کنید. علاوه بر قاشق و چنگال و کادر وسایلی از قبیل: دستمال سفره را می توانید خیلی شیک درون آنها نگه داری کنید. در بخش قبل به این موضوع اشاره کردیم، که میز ناهار خوری تاشو معمولا از جنس چوب، فلز و … می باشد؛

اما خب به ایننکته اشاره نکردیم که گاهی حتی میز ناهار خوری تاشو ترکیبی می باشد؛ یعنی اینکه در ساخت این میز ها هم از چوب و هم از فلز استفاده کرده اند.

لازم به ذکر است تا بدانید، معمولا میز های ناهار خوری تاشو ترکیبی نسبت به میز های ناهار خوری تاشو دیگر از جذابیت خاصی برخوردار می باشند، که همین سبب شده تا به این نوع از میز ها توجه ی ویژه ای بشود.

 کاربرد های میز ناهار خوری تاشو

گاهی افراد بر این باور می باشند، که میز های ناهار خوری تاشو تنها جنبه ی میز ناهار خوری را دارند  و نمی توان از آنها استفاده های دیگری کرد؛ در حالی که اصلا اینطور نمی باشد و شما می توانید از جنبه های دیگری همچون: میز لوازم تحریر از آن استفاده کنید.

گاهی حتی می توانید برای قرار دادن لپ تاپ خود از این میز ها استفاده کنید و به کاربرد منحصر به فرد آن پی ببرید. ضروری است تا به این نکته اشاره کنیم، که استفاده از این میز ها تنها مختص به منازل نمی باشد و امروزه در اغلب شرکت ها و حتی دفاتر شخصی که می روید، می توانید این میز ها را در آنها مشاهده کنید و ببینید که تا چه میزان کاربرد دارند.

مزایا و معایب میز ناهار خوری تاشو

 با خرید میز ناهار خوری تاشو می توانید حتی در کوچک ترین فضا بر روی میز نشسته و لذت غذا خوردن بر روی میز ناهار خوری را تماشا بچشید.

 میز ناهار خوری تاشو دارای انواع مختلفی بوده و در سایز های متنوعی تولید می شود.

  •   میز ناهار خوری تاشو قیمت مناسبی دارد.
  • امکان ست کردن این میز ها با مبلمان پارچه ای کار بسیار دشواری و تقریبا غیر ممکنی می باشد.
  •  طرح در میز ناهار خوری تاشو معمولا هیچ نقشی ندارد و آنها به صورت خیلی ساده تولید می شوند.
  •  درز ها و خط ها از مواردی هستند، که با دیدن آنها ممکن است، از
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243867

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.