http://didshahr.ir/243437

07:32 :: 1400/12/08

استاندار اردبیل گفت: باتوجه به اینکه هزینه ها در نانوایی ها افزایش یافته، طبق سنوات گذشته تعیین نرخ جدید نان، بعد از عید نوروز با بررسی و کارشناسی همه جوانب انجام می شود.

سید حامد عاملی

سید حامد عاملی در جلسه شورای آرد و نان استان اظهار کرد: هرگونه تخلف در نانوایی ها باید با برخود قانونی مواجه شود و برای حفظ منافع مردم تشدید نظارت و اعمال تذکرات قانونی در دستورکار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اردبیل یک شهر گردشگری است و باید کیفیت نان مورد توجه قرار گیرد افزود: مشکل نان با پلمپ صنف حل نمی شود باید با نظارت بیشتر به پخت و پز و نحوه توزیع آرد یارانه ای مانع تخلف و کم فروشی شویم و اگر تخلفی در هر نقطه از استان رخ دهد به شکل قانونی برخورد شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: متاسفانه معضل کیفیت نان در اردبیل سابقه زیادی دارد و باید آموزش های لازم به نانوایان و کارگران این صنف بصورت عملی داده شود تا کیفیت نان اردبیل ارتقا یابد.

وی گفت: طبق گزارش دو هزار و ۶۹۱ نانوایی در سطح استان فعال هستند که عمده این نانوایان از آرد یارانه ای استفاده می کنند نباید منافع مردم فدای بد سلیقگی برخی از افراد شود.

عاملی تصریح کرد: بیش از ۳هزار خانواده از طریق پخت نان در سطح استان امرار و معاش می کنند چه خوب است با کمی احساس مسوولیت بیشتر و مشتری مداری، زندگی این افراد با ارامش تداوم یابد.

وی با تاکید اینکه کارخانه های آرد سازی نیز در ارتقای کیفیت آرد تلاش کنند افزود: در سطح استان ۱۲کارخانه تولید آرد وجود دارد و هرکارخانه ای تخلف کرد به نسبت تخلف سهمیه گندم آنها کسر شود و نباید در اینگونه صنوف که زندگی مردم به آن بستگی دارد تخلفی صورت گیرد.

در این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل، فرماندار اردبیل نماینده اتحادیه نانوایان، مدیرکل غله، رییس سازمان صمت نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

حامد عاملی:افزایش قیمت نان بعد از عید تعیین و تکلیف می شود

افزایش قیمت نان بعد از عید تعیین و تکلیف می شود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243437

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.