http://didshahr.ir/243327

07:59 :: 1400/12/04

استاندار اردبیل گفت: با توجه به احتمال بالای ورود مسافران و گردشگران به استان در ایام تعطیلات نوروز ، ضروری است برنامه ریزی های لازم برای رضایتمندی مسافران از این مقصد در دستگاههای مختلف اجرایی انجام شود.

سید حامد عاملی

سید حامد عاملی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر اظهار کرد: رضایتمندی گردشگران در سفر به استان انگیزه حضور دوباره و زمینه سازی برای انتخاب استان به عنوان مقصد گردشگران خارجی را نیز موجب می شود.

وی با یادآوری فرهنگ غنی استان در خصوص پذیرایی از میهمانان ، اجرای طرح های مختلف در راستای آرامش و دسترسی آسان مسافران به امکانات را در افزایش رضایتمندی گردشگران حائز اهمیت دانست.

استاندار اردبیل توجه به ایجاد سیما و منظر مناسب شهری در تمامی شهرستان ها را مورد تاکید قرار داد و خواستار اقدام فرمانداران و شهرداران شهرستان های مختلف استان شد.

عاملی ادامه داد: فرمانداران شهرستان ها در صورت وجود کمبودهایی در شهر نسبت به رفع مشکل و نقص ها اقدام کنند.

وی تصریح کرد: تمامی مراکز پذیرایی بین راهی ، نمازخانه های بین راهی ، هتل ها، پمپ های بنزین و تمام فضاهای خدماتی درون شهری و برون شهری باید برای استقبال مناسب از مسافران نوروزی آماده باشد.

استاندار اردبیل تدوین و اجرای پروتکل های بهداشتی در فضاهای عمومی که مسافران در آنجا رفت و آمد می کنند ، ضروری دانست و افزود: حفظ سلامتی مسافران نیز همانند استقبال از آنان مهم بوده و در این خصوص نیز اقدامات باید به صورت جدی عملیاتی شود.

وی اطلاع رسانی های مستمر هواشناسی، تامین نقدینگی بانک ها ، مشخص کردن شماره تلفن های پاسخگو برای موارد ضروری در بانک ها و سایر دستگاه‌های خدمات رسان و تامین نیازمندی ها در مناطق طبیعی گردشگری را از جمله اقدامات مورد نیاز برای آمادگی استقبال از مسافران دانست.

عاملی همچنین تامین اقلام مورد نیاز به میزان لازم در اصناف ، آمادگی نیروهای امدادی هلال احمر ، آمادگی مساجد و امامزاده ها و تمهیدات لازم برای تعریف و اجرای رویدادهای فرهنگی ، هنر در ایام نوروز را از دیگر ضرورت های استقبال شایسته از گردشگران عنوان کرد.

برنامه ریزی های لازم برای رضایتمندی گردشگران

برنامه ریزی های لازم برای رضایتمندی گردشگران

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243327

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.