http://didshahr.ir/243168

08:42 :: 1400/11/30

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس گفت: بررسی بودجه سال آینده به نفع گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه از اهم مواردی است که با جدیت در دستور کار قرار داده‌ایم.

محمود عباس زاده
محمود عباس‌زاده‌ مشگینی در جمع خبرنگاران درباره تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در استان اردبیل اظهار کرد: بررسی بودجه سال آینده به نفع گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه، از اهم مواردی است که با جدیت در دستور کار قرار داده‌ایم و در این زمینه تبصره‌ها و مقررات را به صورت مکرر پیگیری کنیم که این موضوع برای ما به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

وی افزود: توجه به شرایط کشور بدون نگاه به مذاکرات و تحولات خارج از مرزها با بودجه عملیاتی و واقع‌بینانه در دستور کار قرار گرفته و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با جدیت پیگیری می‌شود که در این زمینه نمایندگان مجلس با حذف ارز ترجیحی و تخصیص منابع‌ یارانه‌دار به دنبال حمایت از گروه‌های آسیب‌پذیر هستیم.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پوشش ارز ترجیحی و یارانه دولت برای تامین کالاهای اساسی با نظارت‌های لازم و اساسی، از انحراف هزینه‌کرد ارز ترجیحی عملیاتی می‌شود که در این زمینه تلاش و جدیت ما بر این است تا بتوانیم با اختصاص بیشترین منابع ملی به استان پروژه‌های زیربنایی و بزرگراه‌ها را با سرعت عمل بیشتر اجرایی و عملیاتی کنیم.

وی تصریح کرد: اجرای طرح‌های نیمه‌تمام برای حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان استان برای خدمتگزاری سرلوحه فعالیت‌های اجرایی است و در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم و مشکلات و موانع موجود را برطرف کنیم.

عباس‌زاده‌ گفت: باید با تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در استان و حمایت از سرمایه‌گذاران مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان را برطرف کرده و با داشتن مدیران دلسوز و خدمتگزار حوزه عمران شهری، روستایی و طرح‌های گردشگری را توسعه بخشیم که این موضوع برای ما به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

محمود عباس زاده: بودجه سال آینده به نفع گروه آسیب پذیر است

بودجه سال آینده به نفع گروه آسیب پذیر است

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243168

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *