http://didshahr.ir/243156

01:54 :: 1400/11/30

اگر هنگام تجهیز فضای کاری خود استراتژیک باشید، می توانید صدها یا حتی هزاران دلار پس انداز کنید.

برای چاپ دیجیتال با کیفیت مخصوصا چاپ اعلامیه ترحیم به موارد زیر نیاز هست.

1. صرفه جویی در تجهیزات
اگر کسب و کاری را از خانه مدیریت می کنید، داشتن تجهیزات مناسب برای بهره وری و توانایی شما برای کار با همان ظرفیتی که در دفتر کار می کنید ضروری است.

image 1645210750

به دنبال راه هایی باشید که بتوانید در تجهیزات بزرگتر مانند رایانه ها و چاپگرها صرفه جویی کنید. ممکن است بتوانید یک مانیتور یا لپ تاپ بازسازی شده پیدا کنید که نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند. همچنین ممکن است از یک برنامه چاپگر بدون هزینه که شامل سرویس، نگهداری و تعمیر بدون هزینه اضافی برای شما می شود، یا با اجتناب از خرده فروشان جعبه بزرگ برای نیازهای لوازم اداری خود بهره مند شوید. زمانی را به خرید اختصاص دهید، بنابراین می توانید مطمئن شوید که بیش از آنچه لازم است پرداخت نمی کنید.

2. امور غیر قابل مذاکره خود را تامین مالی کنید
image 1645210780

برخی از هزینه های قابل توجه مانند رایانه، خط تلفن، دوربین فیلمبرداری و خدمات اینترنتی قابل اطمینان اجتناب ناپذیر است، به خصوص اگر برای انجام کار خود از راه دور کار می کنید یا به فناوری تکیه می کنید. در حالی که ممکن است این هزینه ها پرهزینه شوند، هنوز راه هایی برای پوشش هزینه های آنها به شیوه ای مسئولانه مالی وجود دارد.

با کارفرمای خود مشورت کنید تا ببینید آیا آنها برای خرید تجهیزات کمکی ارائه می دهند یا خیر، و در صورت امکان به دنبال فرصت هایی برای بسته بندی خدمات باشید. اگر متوجه شدید که به بیش از توان مالی خود نیاز دارید، می توانید برخی از هزینه های اولیه را با استفاده از سرمایه خانه خود برای هزینه های بیشتر (یا باز کردن خط اعتباری برای هزینه های کوچکتر) کاهش دهید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد که در پول خود صرفه جویی کنید و هزینه ها را به طور مساوی در طول زمان تقسیم کنید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که ابزارهای مورد نیاز برای کار موثر را دارید.

3. تجهیز بر اساس بودجه

از آنجایی که زمان زیادی را در دفتر خود می گذرانید، باید مطمئن شوید که با نور کافی، دکوراسیون با سلیقه و صندلی راحت مجهز شده است. هزینه تجهیز یک دفتر کار خانگی می تواند به سرعت افزایش یابد، به همین دلیل است که می خواهید در هر کجا که ممکن است به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در هزینه باشید.

به جای اینکه فوراً مبلمان جدید بخرید، زمانی را به بررسی خانه خود برای یافتن وسایلی که می توانید برای فضای اداری خود تغییر دهید اختصاص دهید. ممکن است بتوانید میزها یا لامپ های یدکی را در اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین خود پیدا کنید. برای هر اقلامی که قبلاً ندارید، قبل از رفتن به فروشگاه، فروش گاراژ، بازارهای آنلاین، فروشگاه‌های دستفروشی و مجوزهای فروشگاه را بررسی کنید. این قطعات اغلب مقرون به صرفه تر هستند و می توانند لمس پیچیده ای را به فضای کاری شما اضافه کنند.

image 1645210809

4. به صورت عمده بخرید
بسیاری از خرده فروشان در صورت خرید عمده، تخفیف هایی ارائه می دهند. اگر پیش‌بینی می‌کنید که وسایل زیادی را در خانه بگذرانید، ممکن است بخواهید وسایل ضروری مانند کاغذ، خودکار و لوازم اصلی را تهیه کنید. این نه تنها به شما این امکان را می دهد که این اقلام را در دسترس داشته باشید، بلکه می توانید با سفارش دادن در مقادیر بیشتر، چند دلار نیز صرفه جویی کنید.

قبل از خرید لوازم، مشخص کنید که آیا خرید اقلام خاصی به صورت عمده منطقی است یا خیر. به عنوان مثال، در حالی که ممکن است اغلب نیاز به تعویض گیره های کاغذ و کاغذ چاپگر داشته باشید، ممکن است خرید اقلام فاسد شدنی مانند کارتریج های چاپگر به صورت عمده منطقی نباشد، زیرا ممکن است منقضی شوند. در عوض، ممکن است بخواهید تحویل خودکار را در نظر بگیرید، بنابراین لازم نیست نگران خراب شدن آنها در قفسه خود باشید.

5. مطالبه کسر مالیات
اگر از دفتر خانه خود به طور منظم و صرفاً برای اهداف تجاری استفاده می کنید، ممکن است واجد شرایط کسر مالیات دفتر خانه باشید. این به شما امکان می دهد اجاره، خدمات آب و برق، مالیات، تعمیرات و نگهداری مربوط به دفتر خانه خود را حذف کنید و در فصل مالیاتی پول را به جیب خود برگردانید.

باید توجه داشته باشید که اگر کارمند هستید دیگر نمی توانید کسر دفتر خانه را مطالبه کنید. با این حال، اگر خوداشتغال هستید یا یک پیمانکار مستقل هستید، هنوز هم ممکن است واجد شرایط برخی از کسر مالیات باشید. صرف نظر از وضعیت شغلی شما، یک دفتر خانه هنوز هم ممکن است ارزش پرداخت پول را داشته باشد، به خصوص اگر برنامه های بازگشت به دفتر هنوز نامشخص باشد.

یک دفتر خانه مجبور نیست بانک را خراب کند. با این نکات، می توانید فضای کاری ایجاد کنید که هم بودجه و هم نیازهای تجاری شما را برآورده کند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243156

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.