http://didshahr.ir/243135

06:02 :: 1400/11/28

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: ۴۳ مرکز مثبت زندگی در استان اردبیل مشغول به فعالیت هستند که اقدام به ثبت اطلاعات خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی و مددجویان می‌کنند.

ستاری

بهزاد ستاری به آغاز ثبت اطلاعات خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی و مددجویان اشاره کرد و افزود: کلیه مددجویان و مستمری‌بگیران با مراجعه به مراکز مثبت زندگی در استان به تعداد ۴۳ مورد می‌توانند ثبت اطلاعات خود را انجام دهند.

وی افزود: بر اساس مصوبه مجلس خانوارهای تحت پوشش این نهاد و مشترکان با مصرف پایین برق، گاز و آب می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل بیان کرد: برای اقشاری که خدمات غیرمستمر دریافت می‌کنند نیز ثبت اطلاعات انجام می‌شود تا در صورت احراز شرایط از خدمات رایگان آب، برق و گاز استفاده کنند.

ستاری با اشاره به فعالیت مراکز مثبت زندگی در استان اردبیل تصریح کرد: این مراکز سبب ایجاد اشتغال ۲۲۰ نفر در رشته‌های مرتبط از جمله ۱۶۰ مددکار شده است.

وی گفت: مراکز مثبت زندگی برای کمک‌های پایه و عمومی شامل ۲۲ نوع خدمت راه‌اندازی شده‌اند تا خدمات سطح اول از جمله مددکاری، غربالگری بینایی و شنوایی، ژنتیک، شناسایی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، آموزش مهارت‌های زندگی و جذب مشارکت‌های مردمی در منطقه زیر پوشش هر مرکز ارائه شود.

آغاز ثبت اطلاعات خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی

آغاز ثبت اطلاعات خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/243135

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *