http://didshahr.ir/242987

05:57 :: 1400/11/25

️شهردای اردبیل لایحه بودجه 1401 مناطق و سازمان های وابسته را با بودجه 1400میلیارد تومانی تقدیم شورا کرد.

بودجه عمرانی شهرداری اردبیل 853 میلیارد شد

محمود صفری در این مراسم بودجه پیشنهادی شهرداری را 1400میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: بعد از چکش کاری شورای شهر منتظر میزان تصویب نهایی آن خواهیم بود.

بودجه ۱۴۰۰ میلیارد تومانی برای سال ۱۴۰۱

محمود صفری در آئین تقدیم لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اردبیل به شورای شهر، اظهار کرد: بودجه ۱۴۰۱ شهرداری به ارزش ۱۴۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده که ۴۷ درصد نسبت به سال گذشته رشد نشان می‌دهد.

وی به سه هدفگذاری شهرداری برای کسب درآمد در سال ۱۴۰۱ اشاره و خاطرنشان کرد: از محل منابع عمومی و عوارض ۵۲۴ میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده که رشد ۱۴ درصدی را نسبت به سال‌جاری نشان می دهد.

شهردار اردبیل اضافه کرد: در بودجه پیشنهادی سال آینده ۵۲۴ میلیارد تومان عوارض پیش بینی شده است.

️وی با بیان اینکه در حوزه عمرانی نیز 853 میلیارد تومان پیش بینی شده است؛ ادامه داد: این میزان نسبت به بودجه سال گذشته 5 درصد افزایش را نشان می دهد.

️وی میزان بودجه مصارف شهری را نیز 547 میلیارد اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 5 درصدی را نشان می دهد.

تحویل بودجه 1401 شهرداری اردبیل

در این مورد بخوانید: بودجه شهرداری اردبیل ۴۷ درصد رشد دارد

صفری به پروژه های مشارکتی استان نیز اشاره و رشد حوزه مشارکتی را 107 درصد اعلام کرد و گفت: ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی در شهر اردبیل در دست اقدام وجود دارد که بصورت راکد مانده است و در تلاش هستیم تا این پروژه های راکد را نیز در سال آینده بکارگیری کنیم.

وی همچنین از تلاش شهرداری اردبیل برای توسعه فضای سبز در سال آینده خبر داد و گفت: در صدد هستیم تا سرانه فضای سبز را به ۸ متر مربع برسانیم.

درآمد ۶۷۸ میلیارد تومانی شهرداری اردبیل از پروژه‌های مشارکتی

محمود صفری اظهار کرد: درآمد شهرداری اردبیل را از پروژه های مشارکتی و توافقات ۶۷۸ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: شهرداری در حال حاضر بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی در دست اجرا دارد که بخش عظیمی از آنها نیز در مرحله تعیین تکلیف است.

️وی رشد ۱۰۵ درصدی منابع شهرداری در این حوزه را یادآور شد و افزود: ما در سال آینده با کاهش ۱۰۰ درصدی دریافت تسهیلات از بانک ها سعی کردیم تا از دریافت وام و استقراض خودداری کنیم.

۲۲ هکتار زمین برای طرح جامع پسماند تامین شده است

️شهردار اردبیل گفت برای اجرای طرح جامع پسماند شهر اردبیل با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا ۲۲ هکتار زمین از منابع طبیعی دریافت کردیم تا در اختیار اجرای این طرح قرار گیرد.

تحویل بودجه 1401

تصاویر را ببینید: تحویل بودجه ۱۴۰۱ شهرداری اردبیل

بودجه عمرانی شهرداری اردبیل 853 میلیارد شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/242987

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.