http://didshahr.ir/242679

12:29 :: 1401/05/13

وب سایت معتبر بی شک برای تمامی کاربرانش مزایای بسیاری را به ارمغان خواهد آورد.

بی ‌شک یکی از بهترین روش‌ های خرید فالوور مراجعه به وب ‌سایت های معتبر و معروف جهت خرید آن ‌ها می‌باشد. خرید فالوور صد در صد واقعی هنگامی رخ می‌دهد که شما از وب‌ سایت معتبر نیز آن را خریداری کرده باشید. آیا می­دانید که وب سایت معتبر چه ویژگی هایی دارد؟ با مای ممبر همراه باشید، تا به بررسی کامل تمامی وب سایت های معتبر و ویژگی های هر یک از آن ها بپردازیم.

خرید فالوور اینستاگرام از وب سایت معتبر

معتبر ترین وب ‌سایت ها جهت خرید فالوور اینستاگرام آن ‌هایی هستند که نمونه کارهای خود را در صفحه نمونه کار وب ‌سایت خود با سایر افراد به اشتراک می‌گذارند. چرا که این امر سبب می‌شود افراد بهتر به آن‌ ها اعتماد کرده و هم چنین در نتیجه‌گیری و اعتماد بیشتر کمک فراوانی به آن ها می‌کنند. همچنین علاوه ‌بر موارد ذکر شده تعداد ریزش از تعداد کل فالوور های خریداری ‌شده تا حدودی مشخص می‌شوند و مدت ‌زمان مورد نیاز برای نتیجه ‌گیری و افزایش فالوور را تعیین می‌کنند.

مای ممبر - گلدفالوور - ایران فالوور - خریدفالووراینستاگرام

ویژگی وب سایت معتبر خرید فالوور

در واقع وب ‌سایت های معتبر به شما میانگین تعداد و مدت ‌زمان مورد نیاز برای افزایش تعداد فالوور در روند بهبود اینستاگرام شما را معرفی می‌کنند؛

 1. وب ‌سایت معتبر دارای امکاناتی نظیر قابلیت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت و همچنین امکان مشاوره رایگان را نیز دارد.
 2. لازم است بدانید یک وب ‌سایت معتبر نیازمند دریافت اطلاعات کامل در زمینه آشنایی با اکانت شما و اطلاعات خصوصی صفحه اینستاگرام شما نخواهد بود .

افزایش فالوور بهترین راه برای جذب فالوور هدفمند

در کنار تمامی مواردی که گفته شد، لازم به ذکر است؛ هرچه مقدار فالوور های اینستاگرام شما بیشتر باشد، بی شک مخاطبانی که به ‌تازگی با پیج آشنا می‌شوند نیز بهتر به شما اعتماد کرده و نتیجه این اعتماد افزایش فالوور یا فروش بیشتر محصولات شما است که باعث اعتبار کسب ‌و کار شما می­شود.

شما با خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای یک صفحه تجاری در واقع راه بازاریابی اینستاگرام و جذب مشتری از طریق اینستاگرام را طی می‌نمایید. آیا به ‌دنبال خرید فالوور برای کسب‌ و کار خود هستید؟ ما در مای ممبر پکیج هایی با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت برای شما در نظر گرفته ‌ایم که می‌تواند کمک بزرگی در شروع کسب ‌و کارتان باشد.

فالوور کیست؟

فالوور های اینستاگرام  به افرادی گفته می‌شوند که پیج شما را دنبال می‌کتند و از محتوا یا پستی که شما بر روی پیج خود بارگذاری می‌کنید اطلاع پیدا خواهند نمود. اطلاعاتی که شما در صفحه خود بارگذاری می‌کنید توسط فالوور های شما دیده خواهند شد و در نهایت می‌توانند محتوای موجود در صفحه شما را لایک یا کامنت گذاری کنتد شما می­توانید فالوور های با کیفیت و واقعی را خریداری نمایید تا به دنبال آن به موفقیت و سود بالایی دست یابید.

خرید فالوور اینستاگرام بهتر است یا خرید پیج اینستاگرام

از جمله سوالات پر تکراری که در بین مخاطبان اینستاگرام و افراد دارای بیزینس ایجاد می‌شود، این است که از بین خرید فالوور اینستاگرام و خرید پیج اینستاگرام کدام بهتر است؟

خرید پیج اینستاگرام در حقیقت برای افرادی توصیه می‌شود که در صفحه اینستاگرام تنها قصد برند سازی دارند نه فروش محصول!  چرا که این روز ها اکثر پیج هایی که قصد خرید و فروش محصولات را دارند بی ‌شک به ‌دنبال داشتن تعداد بالای فالوور هستند. در واقع تعداد بالای فالوور های تضمینی و فالوور های واقعی می‌تواند سبب افزایش فروش آن ‌ها شود.

در نتیجه اکثر پیج هایی که خرید و فروش می‌شوند دارای فالوور های فیک و غیر فعال هستند پس برای بیزینس هایی که قصد برند سازی دارند مؤثر اند نه بیزینس هایی که قصد فروش محصول و خدماتی را دارند.

 خرید فالوور ایرانی یا خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی

بهترین راه برای افزایش تعداد فالوور های پیج خرید فالوور ایرانی یا خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی است چرا که هم تأثیرات مؤثر تری نسبت ‌به خرید پیج اینستاگرام برای شما به‌ همراه دارد و هم سبب فیلتر شدن و یا مسدود شدن صفحه اینستاگرامی شما نخواهند شد. از مهم ‌ترین دلایلی که لازم است بدانید این است که خرید فالوور های واقعی برای پیج اینستاگرامی شما نسبت ‌به خرید پیج اینستاگرام ارزان‌ تر بوده و هم این‌که شما از ابتدای کار در جریان تمام محتوا ها و پست ‌هایی که در صفحه شما منتشر می‌شوند خواهید بود.

ویژگی ‌های سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام

در حال‌ حاضر وب ‌سایت های بسیار زیادی هستند که در زمینه خدمات اینستاگرام فعالیت می‌کنند از همین ‌رو دلیل تشخیص بهترین وب ‌سایت جهت خرید فالوور واقعی مشکل است، حال قصد داریم ویژگی ‌های یک وب ‌سایت خوب جهت خرید فالوور اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا از این طریق راحت ‌تر تصمیم‌ گیری کرده و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

 • امنیت سایت جهت خرید فالوور اینستاگرام

ضروری است که قبل ‌از خرید از امنیت سایت جهت خرید فالوور اطمینان کامل حاصل کنید. چرا که تمامی مراحل خرید فالوور اینستاگرام از وب ‌سایت ها به‌ صورت مجازی و غیر حضوری صورت می‌گیرد. جهت اطمینان از امنیت وب‌ سایت انتخاب ‌شده حتما داشتن اینماد، درگاه پرداخت معتبر بانکی، نمونه رضایت مشتریان یا درگاه‌ های واسط معتبر همچون زرین پال را بررسی کنید.

 • کیفیت خدمات

خرید فالوور اینستا مای ممبر

مهم ‌ترین فاکتور در هنگام انتخاب وب ‌سایت مورد اعتماد و معتبر جهت خرید فالوور تضمینی اینستاگرام کیفیت خدمات است. در صورتی ‌که به کیفیت خدمات وب ‌سایت مورد نظر توجه نکنید مطمئنا سرمایه‌ گذاری خود در زمینه خرید فالوور و هدر خواهید داد. در هنگام خرید فالوور اینستاگرام حتما کیفیت خدمات وب ‌سایت مورد نظر را مورد بررسی قرار دهیم به ‌طور مثال به این نکته توجه کنید که آیا فالوور ها روح هستند یا خیر؟ و ریزش فالوور ها چند درصد خواهد بود؟ همچنین از وجود شماره ‌تلفن و ایمیل ثبت‌ شده مطلع باشید.

 • پشتیبانی خوب

مسلماً هر خرید و فروشی ممکن است یک سری مشکلات از قبل پیش ‌بینی ‌نشده رو به رو شوند به‌ خصوص در صورتی‌ که این خرید و فروش غیر حضوری صورت گیرد. در شرایطی ‌که شما در هنگام خرید فالوور تضمینی یا خرید فالوور ایرانی با مشکلاتی مواجه شده باشید، وب ‌سایت مقابل باید پشتیبانی خوبی را داشته باشد. داشتن یک واحد پشتیبانی آنلاین که همیشه به مشکلات کاربران رسیدگی کرده و پیگیری بالایی داشته باشد یکی از ملزومات سایت ‌های خرید فالوور خواهد بود.

 • دارا بودن راهنمای کاربران برای جهت پیشرفت پیج اینستاگرام

حال که تا این ‌جا با  ما همراه بوده ‌اید لازم است بدانید کاربران اینستاگرام ممکن است بعد از خرید فالوور اینستاگرام اطلاعاتی از نحوه  مدیریت آن‌ ها را نداشته باشند و حتی ندانند که چگونه باید از آن‌ها در جهت پیشرفت پیج خود استفاده کنند! دارا بودن تیم حرفه ای با  صبر و حوصله بالا جهت راهنمایی کاربران برای پیشرفت پیج آن ‌ها از  بزرگ ‌ترین مزیت ‌های یک وب ‌سایت معتبر برای خرید فالوور می‌باشد.  ارائه چنین خدماتی در کنار داشتن سایر ویژگی ‌های لازم می‌تواند شما را به ‌معنای واقعی نسبت به انتخاب بهترین وب ‌سایت برای خرید فالوور اینستاگرام، راهنمایی کند.

 • تحویل فوری

حتماً چند باری مشاهده نموده ‌اید، کاربرانی که از خدمات آنلاین استفاده می‌کنند و مخصوصاً برای آن ‌ها هزینه‌ هایی را نیز پرداخت می‌کنند، انتظار دارند در کوتاه ‌ترین زمان ممکن برایشان ارائه شود و خدمات دیگر و سایر محصولاتی که خریداری کرده ‌اند را دریافت کنند. تحویل فوری فالوور های خریداری‌ شده توسط شما نه‌ تنها می‌تواند برای شما ارزش بالایی داشته باشد؛  بلکه در زمره مهم ‌ترین فاکتور ها برای انتخاب وب ‌سایت مناسب جهت خرید فالوور اینستاگرام به شمار می‌رود.

شما برای کسب اطلاعات بالا برای جهت پی بردن به این‌ که آیا وب ‌سایت قابلیت تحویل فوری دارد یا خیر؟ می‌توانید از روش ‌های متعددی از جمله به بررسی تمامی کامنت ‌ها یا قسمتی که به تحویل فوری اشاره نموده بپردازید. همچنین در صورتی‌ که بعد از استفاده از این روش نتوانستید اعتمادی که باید را نسبت ‌به وب‌ سایت معادل ایجاد کرده باشید، می‌توانید با پشتیبانی وب‌ سایت خرید فالوور ارتباط برقرار کنید در این‌ صورت شما به‌  راحتی می‌توانید به وب ‌سایت مقابل اعتماد کرده و یا حتی در صورت پی بردن به عدم تحویل فوری از خرید خودداری کنید .

معتبرترین وب سایت ها جهت خرید فالوور

حال که تا این ‌جا با مای ممبر همراه بوده ‌اید بی‌شک از ویژگی‌های یک وب ‌سایت عالی جهت خرید فالوور اینستاگرام مطلع هستید.  وب‌ سایت مای ممبر  به ‌عنوان یکی از پر سابقه ‌ترین وب ‌سایت های ارائه تمامی خدمات اینستاگرامی، با سابقه چند ساله توانسته یکی از موفق ‌ترین و معتبر ترین وب‌ سایت ها در حوزه خرید فالوور تبدیل شود.

بهترین سایت خرید فالوور مای ممبر

ارائه هرگونه خدمات نظیر خرید فالوور، خرید فالوور فوری، خرید لایک، خرید بازدید و خرید کامنت اینستاگرام در وب‌ سایت مای ممبر صورت می‌گیرد. این وب ‌سایت دارای خدمات با قیمت فوق ‌العاده بوده و شما نیاز به پرداخت هزینه‌ های گزاف برای دریافت هر گونه از این خدمات نخواهید داشت، بی‌شک وب‌ سایت هایی که مبالغ بالا را از شما دریافت می‌کنند ؛ تنها هدف آن‌ ها کسب سود بالا می‌باشد .

 • وب‌ سایت ایران فالوور

این وب‌ سایت به ‌عنوان یکی از با سابقه‌ ترین وب‌ سایت های ارائه‌ دهنده خدمات اینستاگرام است که با دارا بودن چند سال سابقه توانسته جزو معتبر ترین وب‌ سایت ها قرار بگیرد. خدمات این وب ‌سایت نظیر فالوور، خرید لایک، خرید بازدید و خرید کامنت می‌باشد. پشتیبانی تلگرام و درگاه پرداخت زرین پال دارد، اما ضمانت بازگشت وجه و جبران ریزش فالوور ندارد.

 • گلد فالوور

این وب ‌سایت همچون سایر وب سایت‌ های معرفی ‌شده در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد، این وب‌ سایت این امکان را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن و به راحت ‌ترین روش خرید خود را انجام دهید. اما یکی از معایبی که این وب‌ سایت داراست ظاهری نه‌ چندان جذاب آن است. خدماتی نظیر خرید فالوور، خرید لایک و خرید کامنت توسط این وب ‌سایت ارائه می‌شود. پشتیبانی آن توسط ارسال تیکت بوده و درگاه پرداخت زرین پال را داراست ، همچنین دارای ضمانت بازگشت وجه و جبران ریزش فالوور نمی­باشد.

 •  دیجی فالوور

از دیگر وب‌ سایت هایی است که در زمینه خدمات وب‌ سایت ، ارائه خدمات اینستاگرام و افزایش طبیعی فالوور های پیج اینستاگرام فعالیت می‌کنند و خدماتی نظیر خرید فالوور، خرید، خرید کامنت، خرید ویو و کمپین تبلیغاتی را ارائه می‌دهد. پشتیبانی آن توسط تماس تلفنی صورت ‌گرفته و درگاه پرداخت زرین پال و ID Pay دارد ، خوشبختانه این وب ‌سایت ضمانت بازگشت وجه داشته اما جبران ریزش فالوور ندارد.

 • آسان فالوور

از دیگر وب‌ سایت های خرید فالوور اینستاگرام آسان فالوور است ، این وب‌ سایت که برای خرید فالوور اینستاگرام است دارای رتبه ۸ گوگل می­­باشد. دریافت کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی خوب از مزیت این وب ‌سایت است خرید فالوور واقعی، خرید فالوور ارزان و خرید فالوور خارجی، خرید لایک و کامنت از جمله خدماتی است که این وب‌ سایت ارائه می‌دهد . ظاهر آن به شکل ساده بوده و آنچنان شکیل نمی­باشد از همین رو در نگاه اول اکثر مخاطبان را در جذب نمیکند.

قبل ‌از خرید فالوور اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه داشته‌ باشیم؟

لازم است قبل ‌از خرید فالوور اینستاگرام به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید، در صورت عدم توجه به آن ‌ها ممکن است بازخورد مناسبی را دریافت نکنید.

 • آماده‌ سازی پیج اینستاگرام قبل ‌از خرید فالوور

در قدم اول باید بدانید که انتشار در حداقل ۱۰ پست درون پیج خود سبب می‌شود پیج شما توسط اینستاگرام پیج اسپم شناسایی نشود.

 • عدم خرید فالوور انبوه در یک روز

بی ‌شک می‌دانید که اضافه شدن فالوور انبوه به پیج اینستاگرام شما از نظر موتور جستجوی اینستاگرام شک ‌بر انگیز بوده و پیج  شما را غیر فعال می‌کند. در نتیجه توصیه می‌شود به ‌هیچ ‌وجه تمامی فالوورهای مد نظرتان را یکجا خریداری نکنید.

 • از سایت ‌های معتبر فالوور اینستاگرام بخرید

برای خرید فالوور اینستاگرام همان ‌طور که در ابتدای مطلب نیز گفته شد، حتما باید از وب‌ سایت های معتبر اقدام به خریداری کنید چرا که به ‌تازگی وب ‌سایت های بسیاری پا به عرصه فعالیت در زمینه خرید و فروش فالوور گذاشته ‌اند. درصورتی‌که شما از وب ‌سایت های نا معتبر فالوور ‌های خود را خریداری کنید، بی ‌شک با ریزش فراوان آن‌ ها مواجه شده و از ارزش وب ‌سایت شما کاسته خواهد شد.

 • بررسی قیمت خدمات ارائه ‌شده توسط وب سایت مورد نظر

بی ‌شک هر وب ‌سایتی برای ارائه خدمات خود هزینه ‌ای را تقبل می‌کند اما این هزینه باید واقعاً منطقی باشد به‌ طوری ‌که نه خیلی زیاد و نه خیلی کم  باشد. باید  به این‌ مورد توجه ویژه‌ ای داشته باشید که تعرفه خرید فالوور در وب سایت‌ های مختلف تقریباً شبیه یکدیگر است، در صورتی‌ که وب سایت ‌هایی را پیدا کرده‌اید که قیمتشان بیشتر از حد پایین و یا بیش ‌از حد بالا است بی ‌شک بدانید که قابل ‌اطمینان نبوده و نامعتبر هستند .

 • بررسی میزان مشتریان راضی از وب ‌سایت

صد در صد وب‌ سایت هایی که از اعتبار بالایی برخوردار هستند ، درصد بالایی از مشتریان از خدمات آن ‌ها راضی می­باشند.  قبل ‌از این‌ که وب‌ سایت امن و مورد نظر را انتخاب کنید می‌توانید نظرات مشتریان راضی و آن را بررسی کنید .

نکات مهم که در هنگام خرید فالوور اینستاگرام باید بدانید

در صورتی ‌که می‌خواهید بالغ‌ بر ۲۰ هزار فالوور در یک ماه داشته باشید، باید طبق مراحل زیر عمل کنید؛

 • در ابتدا ۱۵ پست را آماده نمایید و به ‌صورت ۱ روز درمیان یکی از پست ‌ها را در پیچ قرار دهید.
 • باید بدانید که بهتر است بعد از قرار دادن هر پست ۲ هزار فالوور بخرید
 • سفارش فالوور پیج را بررسی کنید چرا که ممکن است افزایش فالوور به‌ صورت کامل صورت‌ گرفته باشد و این برای صفحه اینستاگرام شما درد سرساز خواهد بود.
 • به میزان ۳۰ درصدی فالوور های خریداری ‌شده لایک اینستاگرام بخرید
 • اگر علاقه‌ مند هستید پست ویدیو در صفحه خود قرار دهید
 • توصیه می‌شود به تعداد خرید لایک خرید بازدید یا ویو را نیز برای صفحه خود انجام دهید
 • درصورتی‌که فالوورهای شما خارجی هستند لایک خارجی و اگر ایرانی هستند لایک ایرانی بخرید.

تکنیک ‌های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

علاوه ‌بر خرید فالوور واقعی برای اینستاگرام ترفند های کارآمد دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در کنار این روش از آن‌ها استفاده کنید، به ‌طور مثال؛

 • انتشار محتوای به‌ روز و با کیفیت به‌ طور منظم می‌تواند در زمینه افزایش فالوور واقعی مؤثر واقع شود.
 • استفاده از سوالات پرتکرار که می‌تواند سبب تشویق دنبال کنندگان به انتشار محتوای پیج شما شود.
 • استفاده از هشتگ ‌های مرتبط با کسب ‌و کار
 • استفاده از روش مسابقه دادن جایزه و یا حتی در صورت نیاز ارائه کد تخفیف برای فالوور ها تا بتوانید آن‌ ها را وسوسه کنید.

در نتیجه تمامی این موارد تعداد فالوور های پیج شما نیز به صورت افزایش خواهد یافت.

سخن پایانی

خرید فالوور اینستاگرام امروزه عاملی کارساز در موفقیت کسب و کارها محسوب می شود. شما با خرید فالوور از وب سایت های معتبر این موفقیت را افزایش خواهید داد و به خود و سرمایه گذاری خود امکان بهتر دیده شدن در بین رقبا را عطا خواهید نمود. در این روزهای پر چالش پیج های بزرگ و کوچک در حال رقابت با یکدیگر هستند شما می توانید با استفاده از روش های موثر و سود آور به خوبی بدرخشید و از سایر رقبا جلوتر قرار بگیرید، خرید فالوور واقعی از وب سایت معتبر می­تواند به راحتی شما را چندین ماه از سایر رقبایتان جلوتر بی­اندازد، مای ممبر اینجاست تا شما را در زمینه درخشش و معرفی برند خود راهنمایی کند.

 

 • لینک کوتاه
 • https://savalankhabar.ir/242679

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.