http://didshahr.ir/242389

08:42 :: 1400/11/16

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به افتتاح 350 طرح و پروژه مهم اقتصادی گفت: اولویت اصلی ما در افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ها طرح‌های دارای اشتغالزایی است.

۳۵۰ پروژه مهم در استان افتتاح می شود

 

داود شایقی در دیدار کارگزاران نظام در استان با امام جمعه اردبیل همزمان با دهه فجر اظهار کرد: تمام تلاش دولت در استان‌ها رونق اشتغال و کاهش آمار بیکاری است.

وی خاطرنشان کرد: تحول در حوزه اشتغال و اقتصاد استان در گرو حمایت از طرح‌های بزرگ تولیدی و واحدهای صنعتی است تا بتوانیم سیمای اشتغال استان را متحول کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به اینکه کاهش آمار بیکاری باید با برنامه‌ریزی‌های مدون انجام شود، گفت: 350 طرح و پروژه مهم اقتصادی با ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر در اردبیل افتتاح می‌شود که بخش عظیمی از این پروژه‌ها به ارتقای اشتغال در استان منجر خواهد شد.

شایقی اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با اتحاد و همدلی تنها با یک هدف واحد در مسیر اعتلای استان قدم بردارند چرا که مطالبه و دغدغه اصلی مردم از مسئولان بحث کارآمدی و نتیجه اقدامات است که تامین نیازها برای نسل امروزی و آینده باید مدنظر قرار گیرد.

کارگاه صنعتی

۳۵۰ پروژه مهم در استان افتتاح می شود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/242389

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.