http://didshahr.ir/242220

03:05 :: 1400/11/14

 سخنگوی شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه اردبیل با عنوان کلانشهر فاصله زیادی دارد، گفت: مردم گرفتار مشکلات و چالش های شهری هستند و بهتر است شهردار تدبیری بیندیشد تا نواقص و کمبودها رفع شود.

مینا نهامین: ما شرمنده مردم شدیم

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: شهر اردبیل در مسیر توسعه کند خود با عنوان کلانشهر فاصله بسیار زیادی دارد و ما همچنان اندر خم یک کوچه هستیم.

مینا نهامین در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با گرامیداشت ایام الله دهه فجر یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس را گرامی داشت و اظهار کرد: باید با عهدی که با شهدا بسته ایم در این روزگار سخت پایبند باشیم.

وی بحران برف اخیر و سیل عظیم انتقادات مردمی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: در فضای مجازی بسیاری از این انتقادات بازتاب داشته و به گوش ما رسید که ما از جهات مختلف به مردم حق می دهیم.

سخنگوی شورای شهر اردبیل مطالبه گری را ماهیت رسانه ها و فضای مجازی توصیف کرد و گفت: باید به صراحت گفت که حق با مردم است و ما شرمنده مردم شدیم چرا که در حد قابل قبول خدمات به انجام نرسید.

نهامین با بیان اینکه هنوز با کلانشهر و معیارها و شاخصه ها در این زمینه فاصله داریم، تصریح کرد: واقعا مردم گرفتار مشکلات و چالش های شهری هستند و بهتر است شهردار تدبیری بیندیشد تا نواقص و کمبودها رفع شود.

️وی ساماندهی نیروی انسانی را از اقدامات خوب شهردار اردبیل توصیف و تصریح کرد: با سفر شهردار و رئیس شورای شهر به تهران روند خرید برخی از ماشین آلات به انجام رسیده تا در سال های آینده شاهد غافلگیری در بروز بحران و تشدید بارش ها نباشیم.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/242220

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.