http://didshahr.ir/241560

01:38 :: 1400/11/07

علی اکبر روح نواز

علی اکبر روح نواز: در اردبیل برای تخلیه برف معابر از مردم پول می گیرند!

با گذشت افزون بر 10 روز از برف کم سابقه در اردبیل و ضعف مدیریتی در مهار بحران، اخبار موثق حاکیست که عناصری به اصطلاح خودجوش و مردمی، با شناسایی افرادی از هر کوچه و معبر در محلات حاشیه نشین شهر آنان را مامور می کنند تا در ازای تخلیه برف از هر واحد مسکونی 50 هزار تومان پول جمع آوری کنند.

افکار عمومی، انگشت اتهام این رسوایی مدیریتی را در وهله اول متوجه مدیریت شهری می داند که در این سالها بر ماشین آلات و تجهیزات شهرداری چوب حراج زده و اکنون دنبال توجیه و فرافکنی است؛ اتهامی که در صورت اثبات، باید مدعی العموم آن را از مدیران قبلی تحقیق و نتایج را به مردم گزارش کند.

مردم می گویند وقتی زبان مسئولان اجرایی و نظارتی استان در بیان مشکلات الکن و آنان در انعکاس مصائب به مسئولان عالی کشور خجالتی باشند دیگر انتظاری از وزیر کشور نیست که بعد از گذشت 10 روز از محاصره برف آن هم عجله ای(خالا خاطرون قالماسین!) و محض خالی نبودن عریضه به اردبیل بیاید و با وعده توخالی به تهران برگردد.

از دادستان اردبیل انتظار می رود در باره سرکیسه کردن مردم فقیر و مستضعف در محلات حاشیه نشین(اسناد موثق آن موجود است) سریعاً دستور تحقیق و بررسی صادر کند تا مشخص شود اخاذی از مردم با چراغ سبز چه کسانی در جریان است.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/241560

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.