http://didshahr.ir/241036

12:37 :: 1400/11/04

فنس چمنی نوعی فنس مفتولی است که دور مفتول های آن الیافی شبیه به چمن مصنوعی با ارتفاع 35 میلیمتر پیچیده شده است.

RS13

فنس چمنی همانند دیگر فنس ها برای ایمن سازی و جدا کردن دو محیط استفاده می شود که علاوه بر جدا سازی از لحاظ بصری دارای زیبایی فوق العاده ای می باشد.

فنس چمنی چیست؟

برای ساخت فنس چمنی دور مفتول های سیمی الیاف سبز چمنی شکل پیچیده می شود، سپس این مفتول ها شبیه به فنس معمولی به یکدیگر بافته می شود. در فرآیند تولید دو نوع فنس چمنی تولید می شود که تفاوت آن ها در اندازه چشمه فنس می باشد که شامل چشمه 4 در 4 و چشمه 5 در 5 می باشد. منظور از چشمه اندازه فضای مربعی ایجاد شده در بافت می باشد. مزیت فنس چمنی نسبت به فنس معمولی علاوه بر زیبایی و سر سبزی میزان محفوظ بودن و پوشانندگی آن است. در فنس معمولی فضای پشت فنس کاملا پیدا است. اما در فنس چمنی فضای پشتی محفوظ بوده و دید آنچنانی نخواهد داشت. فنس چمنی با چشمه 4 در4 به دلیل کوچکتر بودن چشمه ها محفوظ تر بوده و میزان فضای پشت فنس حداقل می باشد اما در فنس چمنی با چشمه 5 در 5 مقدار کمی از فضای پشت فنس مشخص می باشد. فنس چمنی در مکان های بسیار کاربرد دارد که در ادامه کاربرد های فنس چمنی را نام برده و بررسی می کنیم.

انواع کاربردهای فنس چمنی

کاربرد های فنس چمنی چیست آیا فقط به عنوان حفاظ کاربرد دارد و یا می توان از آن در موارد دیگر و کاربردهای جدید استفاده کرد؟ باید بگوییم بله فنس چمنی دارای کاربرد های بسیار متفاوت است و فقط مختص حفاظ کشی نیست. استفاده از فنس چمنی برای جداسازی دو محیط ایده ای نو و مبتکرانه می باشد و بسته به نوع کاربردی که خواهد داشت می توانید انتخاب کنید که از فنس چمن مصنوعی چشمه 4 یا فنس چمنی چشمه 5 استفاده نمایید این کاربرد ها عبارتند از:

فنس چمنی برای حفاظ حیاط ،باغ و ویلا

برخی از حیاط ها و یا ویلا ها دیوار رو به کوچه و یا خیابان دارند و یا دارای دیوار مشترک با همسایه هستند که بر روی آن از حفاظ فلزی استفاده شده که از لحاظ دیداری کاملا محفوظ نبوده از این رو از فنس چمنی برای حفاظ حیاط، باغ و یا ویلا می توان استفاده کرد، که علاوه بر ایجاد امنیت و جداسازی دید از بیرون باغ و حیاط را کاملا محدود کرده و و احساس امنیت و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد در عین این که به زیبایی حیاط و باغ شما آسیبی وارد نمی شود.

فنس چمنی برای آلاچیق

یکی دیگر از کاربرد های فنس چمنی برای آلاچیق می باشد، چرا که فنس چمنی در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم بوده و پوسیده نخواهد شد. با استفاده از فنس چمنی چشمه 4 می توانید سقف و دیوار آلاچیق را ایجاد کرده و به راحتی یک سایبان ایجاد کنید و از بودن در آلاچیق سبز خود لذت ببرید.

فنس چمنی برای بالکن و تراس

برخی افراد از بالکن و تراس منزل به عنوان محلی برای استراحت و یا بازی کودک استفاده می کنند. به همین منظور ترجیح می دهند که نرده بالکن و تراس ایمن، بدون دید و همچنین زیبا باشد. بهترین گزینه برای ایمن شدن، محفوظ بودن و زیبا سازی نرده بالکن فنس چمنی است.

فنس چمنی برای روف گاردن و پشت بام

این روزها استفاده مفید از فضای پشت بام بسیار افزایش یافته و اکثر افراد با زیبا سازی پشت بام منزل و استفاده از چمن مصنوعی و گیاهان طبیعی و دیگر لوازم از این فضا به عنوان محلی دنج برای استراحت، آرامش و دورهمی استفاده می کنند. بنابراین نیاز است تا اطراف لبه های دیوار پشت بام ایمن و محفوظ شود و در عین حال زیبا باشد. استفاده از فنس چمنی برای روف گاردن و پشت بام بهترین ایده می باشد.

فنس چمنی به عنوان پارتیشن

لزوم جداسازی و استفاده از پارتیشن در برخی مکان ها اجتناب ناپذیر است. برای مثال جهت جداسازی قسمتی از حیاط، بالکن، قسمت رختکن باشگاه، فضای رستوران های سرباز و سرپوشیده و یا دیگر فضاها نیاز به پارتیشن می باشد که هم زیبا و هم مقاوم باشد. از فنس چمنی به عنوان پارتیشن هم می توانید استفاده کنید.

فنس چمنی برای دیوار سبز

از فنس چمنی برای دیوار سبز و ایجاد گرین وال می توانید کمک بگیرید، به این صورت که ابتدا فنس چمنی را بر روی محل مورد نظر نصب نمایید و سپس با اتصال پنل و گیاهان مصنوعی به فنس دیوار سبز محبوب خود را ایجاد کنید.

فنس چمنی برای دور استخر

برای ایجاد حفاظی ایمن جهت جلوگیری از افتادن افراد به داخل استخر و یا جلوگیری از دیده شدن افرادی که درون استخر مشغول شنا کردن می باشند چه حفاظی زیبا تر و کاربردی تر از فنس چمنی است؟ شما می توانید با استفاده از فنس چمنی برای دور استخر از محفوظ شدن و ایمنی آن اطمینان خاطر داشته باشید و همچنین با اضافه شدن رنگ سبز فنس چمنی در کنار رنگ آبی استخر از زیبایی محیط نیز لذنت ببرید.

فنس چمنی برای جدا سازی زمین

برخی از زمین های باغی و دیگر زمین ها که در آن ساخت و سازی صورت نگرفته و یا زمین های زراعی که در آن محصول کاشته شده جهت عدم ورود عموم می توان از فنس چمنی برای جداسازی مرز زمین و حصار کشی استفاده کرد. برای این منظور می توانید از فنس چمن مصنوعی با ارتفاع 2 متر استفاده نمایید.

RS13

قیمت فنس چمنی

قیمت فنس چمنی از فنس های معمولی طبیعتا بیشتر می باشد که به علت وجود الیاف چمن مصنوعی در بافت آن می باشد اما قیمت فنس چمن چمنی نسبت به دیگر حصار ها و مصالح که جهت حصار کشی و حفاظت استفاده می شود ارزان تر می باشد. قیمت فنس چمنی همانند قیمت چمن مصنوعی به عوامل مختلقی بستگی دارد و همانطور که قیمت چمن مصنوعی به فاکتورهایی از قبیل ارتفاع، تراکم، نوع بافت، بکینگ، کشور سازنده، برند، متراژ و … وابسته می باشد، قیمت فنس چمنی نیز به فاکتور هایی از قبیل ارتفاع فنس، الیاف به کار برده شده در بافت فنس و مهم تر از همه اندازه چشمه وابسته می باشد.

ارتفاع فنس چمنی

همانطور که در بالا اشاره کردیم فنس چمنی برای کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد، از این رو تولید کنندگان اقدام به تولید فنس چمنی در ارتفاع های مختلف نمودند تا نیاز به برشکاری نداشته باشد. زیرا در اثر برشکاری فنس چمنی بافت چمن مصنوعی آن در رفته و زیبایی و کاربرد خود را از دست خواهد داد. هر چه ارتفاع فنس چمنی کمتر باشد قیمت آن ارزان تر خواهد بود. فنس های چمنی در ارتفاع 1 متر، 1/20متر، 30/ 1متر، 40/1 متر، 50/1 متر و 2 متر در رول های 10 متری به فروش می رسد.

الیاف فنس چمنی

هر چه میزان ارتفاع و ضخامت الیاف چمن مصنوعی به کار برده شده در فنس چمنی بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. ارتفاع الیاف فنس چمنی شرکت اطلس چمن 35 میلیمتر می باشد که این میزان ارتفاع برای فنس چمنی کاملا استاندارد می باشد.

اندازه چشمه

اندازه چشمه به فاصله بین دو گره در بافت فنس گفته می شود. اکثر فنس های چمنی تولید شده و موجود در بازار دارای چشمه 4 در4 و یا 5 در 5 می باشند. هر چه میزان چشمه فنس چمنی کوچکتر باشد یعنی میزان مفتول فلزی و الیاف چمن مصنوعی به کار برده شده بیشتر می باشد. بنابراین قیمت فنس چمنی با چشمه 4 در 4 بالاتر می باشد. پس اگر به دنبال خرید فنس چمنی ارزان هستید و تراکم الیاف چمن مصنوعی در فنس برایتان اهمیت ندارد می توانید فنس چمنی با چشمه 5 در 5 را خریداری نمایید.

RS1333

خرید فنس چمن مصنوعی

شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن گستر دارای بیش از 20 سال سابقه درخشان در تولید، فروش و نصب انواع چمن مصنوعی و فنس چمنی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. جهت خرید فنس چمن مصنوعی، پس از مشخص کردن کاربرد آن و اندازه گیری متراژ محل مورد نظر با شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن گستر تماس حاصل نموده و پس از دریافت مشاوره رایگان اقدام به خرید نمایید. در هنگام خرید فنس چمن مصنوعی با توجه به کاربردی که برای شما خواهد داشت تعیین می شود که فنس چمنی با چه ارتفاعی و با چشمه چند در چند خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فنس چمنی، کاربردهای فنس چمنی، قیمت فنس چمنی، نحوه خرید فنس چمن مصنوعی و دیگر اطلاعات مربوط به چمن مصنوعی به وب سایت شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن به نشانی www.atlaschaman.com  مراجعه نمایید. همچنین برای نصب فنس چمن مصنوعی می توانید از تیم نصابان حرفه ای شرکت اطلس چمن کمک بگیرید و با نصب حرفه ای فنس چمن مصنوعی زیبایی محیط را دو چندان کنید و از نصب ایمن آن اطمینان حاصل نمایید.

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/241036

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.