http://didshahr.ir/240998

05:08 :: 1400/11/03

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: هم‌زمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) از مادران خانه سالمندان در اردبیل تقدیر شد.

مادر پیر

اباصلت ابراهیمی اظهار کرد: هم‌زمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) از مادران خانه مرحمت اردبیل با اهدای شاخه گل تجلیل شد.

وی با اشاره به این‌که در سالروز میلاد حضرت زهرا(س)، مادرانی هستند که در خانه‌های سالمندان چشم‌انتظار یک نگاه و یک سلام هستند، افزود: فراموش نکردن این مادران در چنین روزی حداقل‌ترین وظیفه هر انسانی است و ما نیز در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل به وظیفه و رسالت بزرگ خود در پاسداشت مقام شهروندی این مادران عمل کردیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل با بیان این‌که مادران و زنان در جامعه مسؤولیت خطیری بر عهده دارند ترویج در راستای احترام و ارج نهادن به مقام شامخ مادران را وظیفه هر نهاد و سازمانی دانست و ادامه داد: مادران ریشه‌های جامعه هستند و ضروری است در جهت استحکام و استواری‌ و نهادینه شدن الگوی‌های ناب در سطح جامعه، به زنان و مادران ارزش و بها داده شود.

ابراهیمی بیان کرد: شایسته است که با مطالعه در عمق و جوانب گهربار حیات و شخصیت فاطمه زهرا(س) و پیروی از آموزه‌ها و الگوهای آن انسان الهی، بانوان در جامعه زندگی خود را با پیوند زدن به منش و سیره فاطمی تعالی داده و در روزی که به نام حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر نامگذاری شده بیش از پیش قدردان زحمات مادران باشیم.

گفتنی است؛ این برنامه با مشارکت و همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و هیات بازی‌های بومی محلی شهرستان اردبیل اجرا شد.

سالمند

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/240998

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.