http://didshahr.ir/240676

01:29 :: 1401/06/16

با توجه به برخی از گرانی های که در جنس های طلا و نقره جود دارد بسیاری از مردم به دنبال خرید انگشتر بدل هستند.

چرا باید در این گرانی ها انگشتر بدل بخریم؟1

با توجه به برخی از گرانی های که در جنس های طلا و نقره جود دارد بسیاری از مردم به دنبال خرید انگشتر بدل هستند زیرا علاوه بر قیمت مناسب دوام خیلی خوبی دارد یکی از این محصولات طلا روس می باشد که ضد حساسیت و رنگ ثابت بوده برای همین تهیه انگشتر بدل را به شما توصیه می کنیم اما قبل از آن می توانید بسیاری از مدل های آن را در وب سایت silvertiti.com مشاهده و بررسی کنید.

انگشتر های طلا روس

این جنس از انگشتر ها که از فلرات ترکیبی بوده و از فلزاتی همچون برنج و مس استفاده می شود ، شاید در وهله با شنیدن اسم این محصولات اشنایی خاصی با آن ها نداشته باشید و با طلا ۲۴ عیار یا ژاپنی اشتباه گرفته شود که این طلا از کشور روسیه است و عیار بالایی دارد در صورتی که اینگونه نیست. این محصولات تولید داخل کشور می باشد به همین خاطر در بین انگشتر های بدل قیمت بسیار خوبی دارد در صورتی که استیل و جنس های دیگر این گونه نیست. در کنار همه موارد ذکر شده درخشش و مشابه طلا بودن این دسته از انگشتر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

انگشتر های استیل

فلز استیل یکی از پرکاربردترین فلرات موجود است که در انواع صنایع مختلف با سختی های متفاوت قابل استفاده است که یکی از آن ها در صنعت مد و فشن است که برای ساخت انواع زیور آلات مختلف استفاده می شود برای مثال انواع انگشتر ها ، نیم ست ها ، سرویس های بدل که تنوع بسیار بالایی دارد. اما انگشتر های استیل بعد از مدتی با استفاده از انواع مواد شوینده از بین می روند که باعث از بین رفتن درخشندگی  و زیبایی آن می شود به همین خاطر توصیه های مختلف در مورد خرید این انگشتر وجود دارد اما این را در نظر داشته باشید که همه این محصولات به صورت مصرفی بوده و بعد از مدتی رنگ آن ها از بین خواهد رفت.

انگشتر های جنس برنج

فلزی از آلیاژی های ترکیبی مس و روی است که نسبت آن برای ایجاد رنگ زرد متفاوت است اگر به هر کدام از آن ها حساسیت دارید بسیار کمیاب است که نسبت به برنج حساسیت داشته باشید.فلز برنج که به خاطر درخشش و رنگ های گرم مایل به زردش می تواند به خوبی هم رنگ طلا باشد و در بسیاری از موارد روکش طلا موجود روی هر کدام از آن باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است. برنج یکی از پرکاربرد ترین فلزات مورد استفاده برای جواهرات می باشد که تا حدودی به دلیل شباهت آن به طلا محبوبیت زیادی پیدا کرده است. از بدو پیدایش فلز برنج، از آن در ساخت طرح های زیبای جواهرات مورد استفاده قرار می گرفت. برنج به دلیل مقرون به صرفه بودن، کارایی و دوام آن، انتخاب بسیار مناسبی برای زیورآلات است و به طور فزاینده ای در دنیای جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا باید در این گرانی ها انگشتر بدل بخریم؟2

انگشتر های جنس تیتانیوم

با توجه به اینکه فلز تیتانیوم در اویل قرن هجدهم کشف شده است و کاربرد های مختلفی حتی در برخی از کار نظامی دارد که گاهی اوقات افراد آن را با زیورآلات استیل اشتباه می گیرند و نقطه عطف استفاده از تیتانویم استفاده از نگین های مختلفی است. یکی از مزیت های استفاده از این فلز تراش خوردن  بسیار خوبی را در بر دارد به طوری که می توان طرح های بسیار متنوعی رو آن کار کرد.

جمع بندی

با توجه به موارد ذکر شده در مورد انواع انگشتر های طلا روس ، استیل ، تیتانیوم و… که همگی زیبا و خاص هستند سلیقه شما هم بسیار مهم و قیمت یکی از موارد تاثیر گذار در این حین می باشد.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/240676

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *