http://didshahr.ir/240587

10:48 :: 1400/07/02

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: تخریب عملکرد شهرداری در فضای مجازی را که به صورت عمدی انجام می‌شود، از طریق مراجع قضایی پیگیری و با عوامل آن برخورد خواهیم کرد.

احمدیان

ایسنا: خلیل احمدیان روز شنبه 13 شهریورماه در دیدار با جمعی از کارکنان حوزه خدمات شهری و مأموران اجراییات اظهار کرد: اخیرا عده‌ای در فضای مجازی با باز نشر تصاویر گذشته سعی کردند تا عملکرد مأموران خدوم شهرداری به ویژه در بخش اجراییات را زیر سئوال ببرند که با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با عوامل باز نشر این تصاویر برخوردی جدی خواهد شد.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد عده‌ای تلاش می‌کنند تا خواسته یا ناخواسته خدمات شهرداری را زیر سئوال ببرند که این موضوع دور از اخلاق و رفتار رسانه‌ای است در حالی که شهرداری در سال‌های اخیر خدمات گسترده‌ای را در افزایش رفاه عمومی شهروندان انجام داده است.

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: باز نشر تصاویر و فیلم تهیه شده از برخورد تعدادی از مأموران اجراییات با افرادی که در پیاده‌روها مشغول خرید و فروش بودند، مربوط به سه سال گذشته است که در آن مقطع با مأموران متخلف برخورد شده است.

احمدیان افزود: بر اساس قوانین مصرح شهری سد معبر و مسدود کردن معابر جز تخلفات محسوب می‌شود و مأموران اجراییات نیز سعی می‌کنند با رفتار شایسته و تذکر چندین مرحله‌ای افراد دخیل در این زمینه را متوجه تخلف خود کنند که قطعا در این بین برخی برخوردها نیز اجتناب‌ناپذیر است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: قطعا مأموران اجراییات شهرداری و دیگر مأموران زحمتکش این مجموعه با رعایت انصاف و رأفت اسلامی سعی می‌کنند با دیگر شهروندان برخورد کنند و هرگونه رفتار غیراسلامی و ارزشی در این زمینه پسندیده نیست.

سرپرست شهرداری اردبیل اضافه کرد: به هیچ وجه در سال‌های اخیر اتفاقات ناگواری در این زمینه در شهر اردبیل رخ نداده و تصاویر اخیر منتشر شده مربوط به چندین سال پیش بوده که ما سعی می‌کنیم از طریق مراجع انتظامی و قضایی با عوامل باز نشر این تصاویر نامناسب برخورد جدی را داشته باشیم.

انتهای پیام

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/240587

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.